in

„Drogi eks-mężu…” – Justyna Żyła przeszła samą siebie. Padły mocne słowa i poważne oskarżenia.

Takich słów z pewnością nikt się nie spodziewał. Wpis Justyny Żyły wbije każdego w fotel. Po raz kolejny była żona skoczka mówi, co myśli na temat postępowania mężczyzny, jednak w słowach o wiele mocniejszych niż dotychczas.

„Drogi eks-mężu…” – zwraca się do Piotra, by potem oskarżyć go o to, co robi.

Z wpisu Justyny Żyły możemy się dowiedzieć między innymi, jakie alimenty płaci sportowiec.

Ciągły brak porozumienia

Justyna Żyła i Piotr Żyła wciąż nie potrafią ze sobą rozmawiać. Wie o tym praktycznie każdy, ponieważ byli partnerzy nie zamierzają ukrywać swojej relacji przed ludźmi. Tym razem była żona postanowiła przejść samą siebie i skierować w stronę Piotra słowa, których nie spodziewał się żaden internauta.

Justyna Żyła nie zamierza milczeć – w jej rodzinie nie jest dobrze, a dzieci potrzebują ojca. W swoim wpisie kobieta oskarżyła byłego męża o rzeczy, o które z pewnością nikt nie chciałby być posądzony.

„Drogi ex mężu, życzę Ci, abyś czytając to, usiadł i zastanowił się, jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci, jak ośmieszasz rodzinę, która kiedyś miałeś, jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble, które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu” – pisze Justyna Żyła po obejrzeniu jednego z ostatnich wywiadów Piotra Żyły.

Była żona poruszyła także sprawę alimentów. Ponadto oskarżyła skoczka o zabieranie swoim dzieciom pieniędzy, które były odkładane na ich przyszłość. Padły naprawdę bardzo mocne słowa.

„Posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które nie są żadną łaską a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę” – dodaje.

„Zamykasz ich konto oszczędnościowe, zabierając pieniądze dzieci, pieniądze, które były zbierane na ich przyszłość” – czytamy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych , ostatni wywiad ex męża . Niby wszystko fajnie ale … szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie , ze ma również dorastające dzieci , ze ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzna . Ze posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty , które się są żadną łaską a Obowiązkiem każdego ojca który porzuca rodzine , ze posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacja kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną , ze posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki , rozmowy , szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski , że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny z która widywać się nie chcą . Dzieci to obowiązek , to rozmowy , wsparcie , dawanie przykładu jako ojciec , bycie wzorem , to interesowanie się nimi co dzień . Drogi ex mężu , życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci , jak ośmieszasz rodzine która kiedyś miałeś , jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu . Zastanów się co Twoje dzieci myślą o Tobie widząc Twoje ciagle zabawy , czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu , podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik , podczas gdy za karę ze nie chcą spędzać czasu z twoja konkubina , wyłączasz im telefony , zamykasz ich konto oszczędnościowe zabierając pieniądze dzieci , pieniądze które były zbierane na ich przyszłość . PS uwierzcie mi ,ze to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem 🤷‍♀️,nie jestem dumna z tego co robię ale inaczej się nie da 🤦‍♀️Przepraszam a tych których to bawi pozdrawiam 😘🤦‍♀️

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Na koniec możemy dowiedzieć się, że to jedyny możliwy sposób skomunikowania się z mężem. Co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzu!