in

Justyna Żyła w mocnych słowach o nowej partnerce Piotra. Fani osłupieli – przesadziła?

Justyna Żyła co jakiś czas komentuje w mediach społecznościowych zachowanie swojego byłego męża. Słowa, które padają w jego stronę, są zawsze mocne i dosadne. Według niej jej były partner nie wie, co to jest odpowiedzialność. Tym razem słowa celebrytki wywołały niemałe zamieszanie w sieci.

Choć para rozwiodła się dwa lata temu, wściekłość nie ucicha. Była żona wciąż ma coś do powiedzenia na temat skoczka – tym razem zaatakowała jego aktualną partnerkę. Młoda aktorka z pewnością nie będzie zadowolona z tego, co o sobie przeczyta.

Justyna Żyła po raz kolejny atakuje byłego męża

Justyna i Piotr Żyła rozwiedli się pod koniec 2018 roku, jednak para cały czas nie może się ze sobą porozumieć. Partnerzy, rozstając się, rzucali w swoją stronę bardzo przykre słowa. Wydawałoby się, że już minęło trochę czasu i wszystko powinno ucichnąć, jednak jest zupełnie inaczej.

Justyna Żyła znów wytknęła byłemu mężowi to, że nie opiekuje się swoimi dorastającymi dziećmi, Jakubem i Karoliną. Według niej skoczek zaniedbał relacje ze swoimi pociechami na rzecz rozrywek.

“Szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. […] Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień” – podkreśla Justyna Żyła w jednym ze swoich postów.

Była żona skoczka nie jest zachwycona tym, że jej były mąż ma nową partnerkę. Mówi, że nie jest zazdrosna, jednak też nie jest jej fanką. Jakiś czas temu skierowała mocne słowa w stronę Marceliny Ziętek, młodej aktorki znanej z serialu “19+”.

“Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna. Tyle w temacie. Mam nadzieję, że Twoja „modelka” uszanuje zdanie naszych dzieci” – komentuje Justyna Żyła.

Źródło: Jastrząb Post