in ,

30-latka postanowiła wypełnić twarz silikonem. Po zabiegu na jaw wyszła wstrząsająca prawda

Juju Oliveira uznała, że musi coś w sobie zmienić. Postanowiła wypełnić twarz silikonem. Z pewnością będzie żałować tej decyzji do końca życia. Dzisiaj 30-latka nie może patrzeć w lustro.

Wszystko przez to, że kobieta nie trafiła na specjalistę, ale na oszusta. W jej twarz została wstrzyknięta odmiana silikonu używana w przemyśle budowlanym. Aż ciężko w to uwierzyć!

Dramat 30-latki

Juju Oliveira to transseksualna kobieta pochodząca z Brazylii. W 2017 roku cały świat o niej usłyszał – wszystko przez zabieg, któremu się poddała u nieprofesjonalnego chirurga. Mężczyzna działający w podziemiu wstrzyknął w jej podbródek, policzki, nos i szczękę 250 mililitrów silikonu przemysłowego.

Nietrudno wyobrazić sobie, co stało się z twarzą kobiety po zabiegu – niewyobrażalnie spuchła. 30-latka tłumaczy, że nie stać ją na operację u specjalisty, aby móc wyglądać tak jak dawniej.

Juju Oliveira uznała, że poprosi o pomoc internautów. Operacja, którą musi przejść, jak podaje The Sun, jest kosztowna – potrzeba na nią ponad 31 tysięcy złotych. Zbiórka jednak okazała się jedną wielką klapą – zebrano zaledwie 13,5 tys. złotych. Nie wiadomo, na co kobieta przeznaczyła te pieniądze.

30-latka skarży się, że jest atakowana, wyśmiewana i nie może na siebie patrzeć. Postanowiła zorganizować kolejną zbiórkę.

Niech historia tej kobiety będzie przestrogą dla każdego, żeby korzystać tylko z usług specjalistów! W innym razie możemy zrobić sobie ogromną krzywdę na resztę życia…