fot. facebook/Colleen Miles Tidd
in

Roczny chłopiec bez ręki spotyka kobietę z taką samą wrodzoną wadą. Jego reakcja poruszyła miliony serc!

Kiedy Colleen Tidd zaszła w ciążę, jak każda przyszła mama miała nadzieję na to, że urodzi zdrowe dziecko. Jednak pewnego dnia lekarze powiedzieli jej, że synek Joseph urodzi się z nieprawidłowo uformowaną lewą ręką.

Rodzice byli zdruzgotani i nie wiedzieli, czy poradzą sobie z wychowaniem dziecka, które cierpi na taką wrodzoną wadę. Szukali różnych opcji, aż w końcu trafili na organizację, która zajmowała się wsparciem osób z takimi wadami.

Organizacja Lucky Fin Project pomaga ludziom zmagać się z niepełnosprawnością i uświadamia ich, że życie z nią jest możliwe. Trzeba tylko znać sposoby na to, jak sobie z nią radzić w codziennym życiu.

W ramach działania organizacji można było przychodzić na spotkania. Ludzie z różnymi deformacjami integrowali się na nich i opowiadali nawzajem o swoim problemie, niezależnie od tego, ile mieli lat. Na jednym z takich spotkań roczny Joseph spotkał kobietę, która miała od urodzenia podobną deformację ręki.

Ich spotkanie zostało nagrane i poruszyło już ludzi z całego świata. Widzimy na nagraniu, jak Joseph lgnie do kobiety i przytula ją. Wie, że są do siebie podobni. I wyjątkowi!

Koniecznie obejrzyjcie wideo poniżej i podziel się tym artykułem ze znajomymi!: