in ,

Brytyjczyk wydał 156 000 dolarów, aby stać się jak Kim Kardashian – Czy mu się udało?

Jordan James Parke to 23-letni mężczyzna z Manchesteru w Anglii, który wydał 156 000 dolarów na chirurgię plastyczną, aby wyglądać jak jego idolka Kim Kardashian

Jordan James Parke pracuje jako profesjonalny charakteryzator i nie wstydzi się, że przeszedł ponad 50 operacji na twarzy, aby upodobnić się do swojej idolki.

Jordan zmienił niemal całą twarz – napompował usta, zmienił kształt nosa, kości policzkowych, czoła, oczy, wytatuował brwi a także zapuścił paznokcie.

Facet jest z siebie niezwykle dumny i nieustannie umieszcza swoje zdjęcia w sieci. Ma ponad 100 tysięcy subskrybentów, którzy odnoszą się do jego modyfikacji na różne sposoby.

Ktoś je podziwia, chwali, radzi, aby nie przestawać na tym, co zostało osiągnięte i dalej poprawiać swój wygląd. A inni są totalnie przerażeni, na przykład członkowie jego rodziny, ale nie mogą na niego w żaden sposób wpłynąć.


Jordan uwielbia przeglądać się teraz w lustrze i zdaje sobie sprawę, że wielu jego fanom podoba się jego nowy wygląd. Planuje nowe operacje, ale z jakiegoś powodu na razie nie myśli o tym, jak te metamorfozy mogą wpłynąć na jego starość.