in

Trzech facetów napadło i porwało studentkę. Dziewczyna przypomniała sobie słowa matki i totalnie zszokowała porywaczy.

W idealnym świecie nikt nie bałby się w nocy samotnie wracać do domu – ale niestety w rzeczywistości gdy tylko zapada noc, na ulicach można spotkać naprawdę niebezpiecznych ludzi.

Niedawno Jordan Dinsmore, 20-letnia studentka mieszkająca w Południowej Karolinie, padła ofiarą grupy mężczyzn. Stali sobie tuż przed jej mieszkaniem, rzucili się na nią, przystawili jej pistolet do głowy, okradli a potem uprowadzili.

Sytuacja mogłaby się potoczyć naprawdę tragicznie tego wieczoru, ale dzięki rozsądnym słowom matki, Jordan uchroniła się od najgorszego.

Jordan pojawiła się przed drzwiami do akademika około godziny 1:00, a przed nimi stało trzech uzbrojonych mężczyzn. Zaatakowali ją i zabrali wszystkie pieniądze i rzeczy. Potem zmusili ją, aby zaprowadziła ich do swojego samochodu. Jednak okazało się, że żaden z nich nie wiedział, jak prowadzić samochód z manualną skrzynią biegów, dlatego zmusili Jordan aby to ona była kierowcą i pojechała z nimi do najbliższej stacji benzynowej, aby napełnić zbiornik.

Jordan prowadziła auto z pistoletem przystawionym do twarzy i cały czas myślała jak wyjść z tej sytuacji. Mężczyźni oznajmili jej, że gdy wybierze wszystkie swoje pieniądze z bankomatu, zostanie zgwałcona. Jordan nagle przypomniała sobie, co jej matka kiedyś powiedziała i wiedziała od razu, co musi zrobić.

Jej mama o mały włos nie została zgwałcona w college’u i powiedziała Jordan, jak wyjść z podobnej sytuacji.
„Mama zawsze mi mówiła: „Nie pozwól im, żeby doprowadzili do tego, abyś została sam na sam z nimi. Ponieważ nie otrzymasz już pomocy, nie będziesz miała już nadziei, żaden przechodzień Cię nie zobaczy i nie usłyszy. Nie będziesz miała już szans, żeby się wydostać. ”

Jordan wiedziała, że jej jedyna szansa, aby uratować swoje życie, była właśnie wtedy, dlatego też puściła kierownicę i wyskoczyła z samochodu.
„Cały czas tylko słyszałam w mojej głowie:” Zrób to, zrób to, zrób to!”, a następnie następną rzeczą, którą pamiętam, były moje ręce na klamce, otworzenie drzwi i chodnik. Kiedy się ocknęłam, szybko wstałam.” Dziewczyna zaczęła krzyczeć na pomoc i próbowała szybko zatrzymać jakiś samochód. Całe szczęście po chwili ktoś ją zauważył. Mężczyźni zostali później aresztowani. Jordan żałowała, że nie widziała ich reakcji, kiedy wyskoczyła z auta.
 
Dzięki Bogu rady mamy Jordan, uwolniły tę odważną młodą kobietę ze straszliwej sytuacji. Pamiętaj, aby zawsze dawać dobre rady swoim dzieciom. Nigdy nie wiadomo, kiedy Twoje słowa będą w stanie ich uratować w przyszłości!

Źródło i Fotografie: youtube