in

Obiecał jej przed ślubem, że schudnie 130kg. Czy dotrzymał obietnicy? – to nie była łatwa droga…

Są chwile w naszym życiu, kiedy musimy coś zmienić. Często odnosi się to do naszego wyglądu. Na przykład w przeddzień jakiegoś ważnego wydarzenia. Na przykład wesela.

Zdarza się, że przed ślubem, czy oblubieniec, czy panna młoda przechodzi na dietę, zaczyna aktywnie uprawiać sport, aby schudnąć na długo przed uroczystym wydarzeniem i wyglądać idealnie.

John Allaire postanowił zrzucić… 130 kg. Obiecał to swojej dziewczynie przy oświadczynach. Kayla zna Johna od dzieciństwa i bardzo go kocha. Natychmiast się zgodziła, nie patrząc na jego wygląd. W końcu John ważył nie mniej niż 245 kg.

Kayla nie zmuszała go do utraty wagi. John postanowił sam wykonać ten krok. Nie chciał dawać swoim ukochanym dodatkowych trosk o siebie.

John opowiadał, że za każdym razem, gdy się denerwował, zaczynał energicznie jeść. Co więcej, wysokokaloryczne jedzenie… A przez to jego waga wzrosła. Był małym chłopcem, kiedy jego rodzice się rozwiedli. A już w wieku 18 lat cierpiał na poważną chorobę – otyłość. Kiedy zmarł jego ojciec, John ponownie rozważył swoje poglądy na życie.

Siła woli – klucz do sukcesu

John ważył już tyle, że nawet zwykła waga nie potrafiła wskazać wyniku. Popadł w depresję. Na ogół przestał się troszczyć o siebie. Nie kontrolował swojej wagi. A Kayla i tak zgodziła się zostać jego żoną. Wtedy Jan poważnie wziął się za siebie. Małżonka zaczęła go wspierać. Razem pili świeże soki i zaczęli biegać. Starał się jak najwięcej poruszać, chodzić. Szybko zrzucił 10 kg.

Po przeprowadzce do San Francisco postanowił wybrać się do centrum odnowy biologicznej. Zarejestrował się na leczenie swojej otyłości. Minęło półtora roku. Przez cały ten czas realizował zalecenia specjalistów centrum i schudł 130 kg!

Trudna droga

Tylko w snach możesz łatwo uzyskać piękną figurę. W życiu musisz na to ciężko i długo pracować. John nie poddał się nawet na chwilę. Nieustannie pracował nad sobą.

To prawda, że ​​czasami pozwalał sobie na relaks. Ale nie na długo.

Wynik zaskoczył nie tylko Johna, ale także jego wybrankę – zrzucił razem 144 kg! A wszystko dzięki silnej woli, jego namiętnemu pragnieniu, by z niezdarnego grubasa stać się normalnym człowiekiem. I nie komplikować życia swojej żonie.

A Ty dla swojej miłości byłbyś w stanie podjąć się takiej zmianie?