in ,

21-latka zachowuje się jak niemowlę. Śpi w łóżeczku i nosi pieluchę, a jej chłopak gra rolę taty.

Jess ma 21 lat, mieszka na Florydzie i lubi udawać małe dziecko. Śpi w łóżeczku, nosi pieluchę i pije z butelki. Jej zachowanie budzi w sieci ogromne emocje.

„Lubię zakładać pieluchy, ponieważ wtedy następuje błyskawiczna przemiana. Poza tym noszenie ich jest bardzo komfortowe. Są mięciutkie, więc wygodnie się w nich siada.”

Mimo swoich dziwnych upodobań, Jess znalazła mężczyznę swojego życia. David ma 24 lata i wciela się w rolę taty. Karmi ją i układa do łóżeczka.

„Kiedy widzę, jak Jess zakłada pieluchy, nie myślę o niczym szczególnym. To dla mnie całkowicie normalne.”

„Moją ulubioną rzeczą w byciu tatą Jess jest to, że mogę się nią opiekować. Gra wiekiem nie jest dla mnie w żadnym wypadku stymulacją seksualną. Nie pociągają mnie dzieci. To dla innych ludzi, nie dla mnie. Ja jestem po prostu szczęśliwy, kiedy widzę, że Jess świetnie się tym bawi.”

Jak twierdzi Jess dla niej także nie ma w tym nic z seksualności, choć ludzie twierdzą, że jest to jakiś rodzaj fetyszu.

„Ja tylko siusiam w pieluchy. Nie robię w nie niczego innego. To już byłoby dla mnie zbyt wiele. Na razie sama muszę je zmieniać, choć David powiedział, że może spróbować nauczyć się to robić. Zobaczymy co z tego wyjdzie.”

Dzieciństwo Jess
 
Potrzeby Jess nie wzięły się z nikąd. W dzieciństwie była wykorzystywana seksualnie, więc jej zachowanie może kompensować niezaspokojone w dzieciństwie potrzeby bezpieczeństwa, lub chęć powrotu do czasu sprzed przykrych wydarzeń, do czasu niewinności.
 
Zdarza się, że Jess wybiera inny okres niż niemowlęcy. Przebiera się wtedy w kilkuletnią dziewczynkę, pije z kubka „niekapka”, maluje kredkami i bawi się lalkami.
 

 
Aktualnie Jess poszukuje niani, która będzie przychodzić do niej kilka razy w tygodniu, gdy nie ma Davida.
 
Kanał Jess na You Tube obserwuje 25 000 ludzi. Ich reakcje na to co robi Jess, są skrajnie różne.
 
„Ludzie nazywają mnie w komentarzach pedofilem. Mają niezły ubaw z Jess. Staramy się ich ignorować”
 

 
„Myślę, że ta zabawa wiekiem sprawia, że jesteśmy dużo mocniejsi jako para. Ten dodatek do naszego życia bardzo je urozmaica, uczy nas cierpliwości i wyrozumiałości.” – dodaje Jess

Źródło i Fotografie: youtube.com