fot. instagram/jess_kirsten
in

Przyjęła oświadczyny ukochanego. Niedługo później już nie żyła

Jess Prinsloo i Craig McKinnon poznali się w trakcie studiów w 2019 roku i po dwóch latach zamieszkali razem. W 2022 roku para postanowiła wybrać się na wycieczkę do Republiki Południowej Afryki, skąd pochodziła Jess. Podczas wizyty u rodziny Jess, Craig zaplanował coś bardzo romantycznego i postanowił poprosić ukochaną o rękę. Para cieszyła się narzeczeństwem przez kilka dni. Ich radość została przerwana przez tragiczne zdarzenie, które miało miejsce w domu matki Jess.

Ta historia obiegła już cały świat. Aż ciarki przechodzą po plecach…

Tragiczna historia zakochanych

Jess Prinsloo od dziecka zmagała się z alergią na nabiał. Kobieta wiedziała, że jej przypadłość jest poważna i zawsze miała przy sobie strzykawki z adrenaliną. Czasami, na skutek braku odpowiedniego oznakowania na produkcie, zdarzało się, że kobieta nieświadomie spożywała nabiał – kończyło się to hospitalizacją w szpitalu. Jej chłopak uznał, że będzie łatwiej i bezpieczniej, gdy on także zrezygnuje z jedzenia nabiału.

Niestety, któregoś razu, gdy para wybrała się do rodziny Jess, kobieta pomyliła łyżeczki. Chciała posłodzić swoją herbatę i przez przypadek użyła łyżeczki, która wcześniej była używana do mleka. Doprowadziło to do poważnej reakcji alergicznej, która szybko przerodziła się we wstrząs anafilaktyczny, powodując nagły spadek ciśnienia krwi.

Jess przetransportowano do szpitala. Nie udało jej się uratować…

To jednak nie wszystko. Craig McKinnon razem z rodziną dziewczyny musieli założyć zbiórkę. Specjalistyczne leczenie ukochanej w RPA kosztowało aż pięć tysięcy funtów.