in

Po porodzie dziecko trafiło w ręce matki – Kiedy zaglądnęła do jego buzi, wpadła w histerię

Na świat przyszedł zdrowy i piękny chłopiec o imieniu Nate. Dziecko po urodzeniu przeszło tradycyjne badania takie jak ważenie, mierzenie i pobieranie krwi w celu sprawdzenia stanu zdrowia. Ale czy rzeczywiście były to tylko standardowe badania?

Przywitanie z dzieckiem

Matka dziecka Jennifer Melton, po ciężkim porodzie odpoczywała i nim się obejrzała, znowu trzymała swoje maleństwo w objęciach. Kobieta zapytała jakie wyniki wyszły jej nowo narodzonemu dziecku. Położna zaczęła wymieniać po kolei jakie badania przeszedł noworodek. Jennifer była zdezorientowana tym, co od niej usłyszała..

Zbędna operacja.

Matka, oddając dziecko pielęgniarkom w celu wykonania kontrolnych badań, nie otrzymała informacji o tym, że jej synek Nate, został poddany również innym badaniom, a co dopiero operacji…

Gdy zajrzała do buzi swojego maleństwa i zobaczyła krew, była przerażona

Okazało się, że dziecko przeszło zabieg przecięcia wędzidełka języka. Jak każda matka bała się o własne dziecko, więc można sobie wyobrazić co czuła, gdy zobaczyła w jakim stanie znajduje się jej synek.

Błąd lekarzy.

Okazało się, że położna w wyniku pomyłki lekarzy, przyniosła nie to dziecko, co trzeba. Zabiegowi został poddany Nate, zamiast innego dziecka.

Źródło: littlethings.com / Fotografie:youtube, youtube