in

Czekał przy ołtarzu na wejście sparaliżowanej wybranki. Gdy otworzyły się drzwi, nie dowierzał własnym oczom!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń naszego życia, dlatego każdy z nas pragnie aby ten dzień był najdoskonalszym w życiu. Tego chciała także Jennifer Darmon ale przejście krótkiej drogi do ołtarza w dniu swojego ślubu, wydawało się dla niej niemożliwe.

Jennifer całkiem niedawno przeżyła wypadek samochodowy przez który jest teraz sparaliżowana od pasa w dół. Kobieta zamartwiała się, że nie będzie w stanie przejść do ołtarza w dniu swojego ślubu, dlatego zrobiła wszystko, aby było to możliwe.

Dzielna kobieta przechodziła przez wyczerpujące sesje fizykoterapii kilka razy w tygodniu. Powiedziała swojemu przyszłemu mężowi, Mike’owi Belawetzowi, że wcale nie musi z nią być, jeśli ta sytuacja go przerasta. Ale Mike wcale nie chciał porzucić swojej przyszłej narzeczonej.

Wspierał ją i zachęcał do działania po każdej operacji, sesji terapeutycznej czy ciężkim dniu.

Dzięki fizykoterapii kobieta zdziałała naprawdę sporo. Żaden z gości nie sądził, że zrobi ona tak wielkie postępy w tak krótkim czasie!

Kiedy nadszedł ten szczególny dzień, Jennifer była już gotowa aby przejść do ołtarza. Oszołomiła nie tylko swojego przyszłego męża, ale także wszystkich gości weselnych.

Rzuć okiem na tę przepiękną historię na filmiku poniżej.