in

Kobieta oskarżyła o gwałt piętnastu mężczyzn. Na rozprawie jednak wyszła na jaw szokująca prawda.

Pewna Brytyjka została skazana na 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta zupełnie bezpodstawnie dopuściła się oskarżenia o gwałt i molestowanie 15. mężczyzn!

Jemma Beale mówiła, że nie interesują ją mężczyźni i że jest lesbijką.

Oskarżenie 15. mężczyzn okazało się być całkowicie niezgodne z prawdą. Jedna z ,,ofiar” kobiety to Mahad Cassim, który był pracownikiem więzienia. Beale udało się wygrać sprawę i dostać około 11 tysięcy odszkodowania, natomiast Mahad został pozbawiony wolności. Kobieta zeznawała, że dokonał on gwałtu, po tym, jak wyszedł z propozycją odwiezienia jej do domu. Tak naprawdę to Beale powiedziała mu, żeby rozpiął spodnie.

Beale wmawiała śledczym, że to nie był jedyny gwałt, którego padła ofiarą.

Kolejny gwałt miał mieć miejsce w listopadzie 2013 r. Oskarżeni mieli być znajomi kobiety. Potem stwierdziła, że gwałcił ją obywatel Pakistanu i trzech innych facetów.
 
Każda ofiara razem z kobietą ostatecznie trafiła do sądu. Czas całej rozprawy to 8 godzin 45 minut. Decyzja była następująca – kobietę uznano za winną.
 

 
,,Podczas procesu wyszło na jaw, że potrafisz przekonywać kłamiąc i lubisz robić z siebie ofiarę” – powiedział sędzia Nicholas Loraine-Smith.
 
Prokurator Madeleine Moore wyznała, że sprawa była badana przez policję łącznie 6400 godzin, a pieniądze zainwestowane w całą akcję to około 250 000 funtów!
 
Takie były koszta sprawdzenia wszystkich zgłoszeń kobiety. Podejrzane były jej zeznania, które stały się prawdopodobną przyczyną ostatecznego aresztowania Beale w czerwcu 2014 roku. Sama jednak nigdy nie stwierdziła, że kłamała.
 
Do takich sytuacji dochodzi bardzo rzadko, jednak one dają do zrozumienia, jak poważnie traktowane są sprawy pokroju gwałtu. Badamy wszystko dotąd, aż nie dowiemy się, gdzie leży prawda… Beale to kłamca. Bardzo możliwe, że widziałam w tym zysk materialny, poza tym chciała kontrolować każdego, kto był wokół niej – powiedział sierżant Kevin Lynott.
 
Źródło: dailymail.co.uk | Fotografie: central news