in

Porzuciła jednodniowego noworodka. Zostawiła przy nim liścik, którego treść mrozi krew w żyłach.

W Orlando w Stanach Zjednoczonych miała miejsce sytuacja, która odbiła się głośnym echem w sieci. Pod jednym z domów czekało porzucone dziecko, a przy nim widniała kartka z rozdzierającą serce treścią.

Maluch został znaleziony przez pewnego mieszkańca. Mężczyzna usłyszał dziwne dźwięki i od razu zainteresował się tym, skąd pochodzą. Początkowo myślał, że coś dzieje się u niego na korytarzu, ale niczego podejrzanego tam nie zauważył. Dopiero gdy wychylił się za drzwi zrozumiał, skąd one pochodzą. Pod drzwiami sąsiadki, Althei Brown, której akurat nie było w domu, czekał porzucony noworodek. Od razu wezwano karetkę. Dziecko miało dopiero jeden dzień.

Porzucony maluszek

Historia jednodniowego noworodka, którego znaleziono porzuconego pod drzwiami Althei Brown, doprowadza do łez. Kobietę poinformowano o całym zajściu przez telefon, gdy była w pracy. W rozmowie z News 6 przyznała, że bardzo żałuje tego, że akurat nie było jej wtedy w domu, bo z chęcią przygarnęłaby maleństwo i nie pozwoliłaby na oddanie go do adopcji.

Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Lekarze dokładnie je zbadali i stwierdzili, że jest zdrowe. Przy porzuconym dziecku znaleziono liścik, który po prostu mrozi krew w żyłach. Sprawą zajęła się policja.

„Urodził się o 17:45 wczoraj w dniu 19 lipca 2019 roku. Na świat przyszedł w łazience”

„Jego ojciec chciał nas zabić. Błagam ukryjcie go i weźcie do szpitala. Jego ojciec to bardzo niebezpieczny człowiek. Jest mi tak przykro. Próbowałam nakarmić synka i go umyć.” – napisała zrozpaczona matka.

Obok takich dramatów ciężko przejść obojętnie…

źródło: popularne.pl