fot. youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
in

Jackowski miał przerażającą wizję. „Ludzie w jednej chwili będą zmuszeni uciekać”

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w naszym kraju. Regularnie dzieli się z nami swoimi przeczuciami, które niepokoją i szokują. Co tym razem ma nam do przekazania wizjoner?

Niestety, nie ma dla nas dobrych wieści. Lada moment może dojść do czegoś, co wstrząśnie całą Polską.

Konieczna będzie ucieczka?

Jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTube, na którym pojawia się wiele ciekawych transmisji. W ostatnim czasie powiedział coś, obok czego nie sposób przejść obojętnie.

„Oto skojarzyła mi się szkoła. I z tej szkoły w pośpiechu wszyscy wybiegali, ale miałem wrażenie, że tu nie chodzi o jedną szkołę, a o wiele szkół. Być może nie chodzi tylko o szkoły. Być może z wielu miejsc ludzie w jednej chwili będą zmuszeni uciekać. To mi się skojarzyło i mnie przeraziło” – podkreślił Jackowski.

Wizja była przerażająca nawet dla samego jasnowidza. Jesień będzie dla nas bardzo trudnym czasem, choć wrzesień minie spokojnie.

„Wydaje mi się i czuję, że będzie to zupełnie inna jesień niż w poprzednich dwóch latach. Powtarzam to już trzeci raz. Będzie to o wiele ostrzejsza jesień. Nie chodzi mi o pogodę, a o wszystko, co wokół nas będzie się działo” – zaznaczył.

Pod koniec miesiąca zacznie się prawdziwy dramat.

„Około 20 września już zacznie robić się źle. I to z kilku kierunków. Ja mam wrażenie, że zrobi się na tyle źle, że prezydent będzie zabierał głos, rząd będzie zabierał głos. Zapadną decyzje” – przekazał Jackowski.

„Może się zacząć coś, co będzie obawą przed eskalacją jakiegoś konfliktu. U nas w kraju będzie mowa o zagrożeniu. Mam nadzieję, że nie będzie się mówiło o możliwości ataku na Polskę, ale będzie to związane z jakąś gotowością” – dodał.