in ,

Do sieci trafiło niebywałe nagranie z Jarosławem Kaczyńskim – Polacy przecierają oczy ze zdumienia.

Jarosław Kaczyński postanowił zrobić coś, czego z pewnością nikt się po nim nie spodziewał. Do sieci trafiło krótkie nagranie z apelem do każdego z nas. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zachęca do zwrócenia uwagi na bardzo ważną kwestię. O czym mowa?

Nie ma wątpliwości co do tego, że Jarosław Kaczyński nie należy do tych ludzi, którzy mówią o swoim życiu prywatnym czy podążają za tym, co teraz modne. Teraz jednak zrobił coś, co dostarczyło ludziom wielu emocji. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Jarosław Kaczyński z apelem na TikToku

Od dłuższego czasu aplikacja TikTok cieszy się ogromną popularnością wśród młodych. Kto by się spodziewał, że zainstaluje ją Jarosław Kaczyński? To właśnie na tej aplikacji na swoim koncie “Forum Młodych PiS” opublikował nagranie z przesłaniem, które jest skierowane do wszystkich Polaków.

Nagranie pojawiło się z prezesem partii oraz Rzecznikiem Prasowym Okręgu 19-20 Warszawy Michałem Szpądrowskim w rolach głównych. Głównym jego celem było rozpowszechnienie akcji “StopFurChallenge”, która ma zagwarantować tzw. piątkę dla zwierząt, obejmującą m.in. zakaz hodowli zwierząt na futra.

“To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca” – tłumaczy w nagraniu Jarosław Kaczyński.

Do wzięcia udziału został przez niego nominowany premier Mateusz Morawiecki i przewodniczący zarządu PiS Krzysztof Sobolewski. Jarosław Kaczyński podkreśla, że akcja “jest potrzebna zwierzętom, ale jest przede wszystkim potrzebna ludziom – szczególnie dobrym”.

Szpądrowski udostępnił nagranie na swoim Twitterze i również zachęcił wszystkich do wzięcia udziału. Podjęte zostały już pierwsze działania w związku z akcją.

“Dzieje się. Wraz z Jarosławem Kaczyńskim rozpoczynamy #StopFurChallenge. Jeśli popieracie #PiątkaDlaZwierząt to nominujcie znajomych, pokażmy wsparcie dla naszej inicjatywy. PJK nominował ⁦.⁦@MorawieckiM⁩ oraz .⁦@AC_Sobol⁩. Działamy!” – pisze Michał Szpądrowski.

@forummlodychpis

Ruszamy z akcją ##StopFurChallenge popierającą ##PiątkaDlaZwierząt. Nominujcie i share’ujcie! ##stopfurchallenge ##trend ##animals ##dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny – forummlodychpis

Źródło: Twitter