in

Jarosław Kaczyński w końcu na Twitterze? Po wyborach wstawił post, który Polacy lajkują jak szaleni

Większość Polaków nie wiedziało, że Jarosław Kaczyński posiada konto na Twitterze – aż do teraz, kiedy podzielił się wpisem. Jak się okazuje, konto na tym serwisie posiada już od dawna, tylko dotychczas się na nim nie udzielał. Z pewnością jesteście ciekawi, co sprawiło, że zdecydował się opublikować post i jaka jest jego treść.

Jarosław Kaczyński na Twitterze

Jarosław Kaczyński jest politykiem znanym każdemu Polakowi, jednak nieliczni podejrzewaliby go o udzielanie się na takich serwisach jak Twitter. Po długim czasie milczenia postanowił podzielić się wpisem z Internautami. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Na górze profilu znajduje się przypięty tweet, z którego możemy się dowiedzieć, że profil Jarosława Kaczyńskiego jest współprowadzony. Nie wiadomo jednak, przez kogo. Konto jest obserwowane przez wielu polityków, między innymi przez Przemysława Czarnka czy Bernadetę Krynicką.

Profil został założony już w 2017 roku, ale nie pojawiały się tam żadne posty – aż do dziś. Jarosław Kaczyński postanowił pogratulować na nim Andrzejowi Dudzie wygranej w wyborach prezydenckich.

“Gratuluję Andrzejowi Dudzie wyniku, a Wam dziękuję za głosowanie” – czytamy.

Kto wie – być może odtąd polityk będzie udzielał się częściej w mediach społecznościowych?

Źródło: Super Express