in

Poznaj Jare – pięciolatkę, którą okrzyknięto „najpiękniejszą dziewczyną na świecie”.

Dla rodzica jego dzieci zawsze będą najpiękniejszymi istotami, które pojawiły się na tym świecie. Kochają je i cenią ponad wszystko, więc jest to całkiem normalne zjawisko.

Nikt jednak nie może zaprzeczyć, że ta pięciolatka z Nigerii ma wyjątkową urodę, wiele osób nazywa ją „najpiękniejszą dziewczyną na świecie”.

Fotograf Mofe Bamuyiwai udostępniając zdjęcia młodej Jare Ijalana w mediach społecznościowych, nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Fotografie szybko podbiły sieć, a ludzie w dużej mierze komentowali, jak naturalnie piękna jest Jare. Trzy posty zgromadziły dotychczas na Instagramie ponad 140 000 polubień i nie trudno zrozumieć, dlaczego tak się stało.


Bamuyiwa opisał jedno z ujęć:
„Chciałem zobrazować ją między dzieciństwem a dorosłością, aby oboje pozostali ponadczasowi. Mogłem sprawić, by się uśmiechnęła i głośno roześmiała, ale uchwyciłem ją w naturalnych chwilach. Jare nie jest profesjonalną modelką ale chce tylko, aby wszyscy zobaczyli jej ogromny potencjał. Chcę, żeby to zdjęcie rozmawiało z nią, kiedy osiągnie ona pełnoletność.”, wyjaśnił Bamuyiwai w Yahoo Lifestyle.


„Dziewczynka jest przepiękna, pozowała lepiej niż się tego spodziewałem. Zdecydowanie dała mi więcej dowodów na to, że każda mała dziewczynka marzy o byciu kobietą ”, napisał Bamuyiwai w podpisie na Instagramie.


Wszystkie dzieci są piękne na swój sposób i wszystkie zasługują na taką uwagę. Ale nie można zaprzeczyć, że Jare ma przed sobą świetlaną przyszłość. A Ty, pozwoliłbyś swojemu dziecku zostać modelem? Daj nam znać w polu komentarzy.
 
Jeśli również uważasz, że Jare jest piękna, podziel się tym artykułem na Facebooku.