fot. tiktok @ken_solojapa
in

Starszy pan z Japonii skosztował polskich słodyczy. Jego reakcja mówi sama za siebie

Polskie słodycze są szczególnie uwielbiane przez wiele osób, zarówno w kraju, jak i za granicą. Ich wyjątkowy smak i różnorodność są w stanie rozpieszczać nasze podniebienia i wywoływać uśmiech na naszych twarzach. Jednak nie tylko Polacy mają przyjemność delektowania się tymi pysznymi kąskami. Japoński tiktoker, znany z publikacji w mediach społecznościowych, postanowił zaszczycić swojego dziadka polskimi słodyczami. Jak można się spodziewać, reakcja dziadka była absolutnie niezwykła. Które z cukierków okazały się najbardziej smakowite?

Japończyk spróbował polskich słodyczy

Kiedy TikToker podał swojemu dziadkowi pierwsze cukierki – klasyczne baryłki marki Wedel, od razu zauważył, że są one dla niego zbyt słodkie. Dziadek przyznał im ocenę 7 na 10, doceniając smak, ale jednocześnie oczekując od słodyczy nieco mniej intensywnego słodzenia.

Następnie TikToker postanowił podać dziadkowi trufle czekoladowe od firmy Wawel. Okazało się, że dziadek polubił je zdecydowanie bardziej. Wysoko je ocenił, dając im 7,5 punktu na 10. Zauważył również, że są one słodsze niż te, które zwykle je w Japonii, co w tym wypadku zaskoczyło go pozytywnie.

Jednak prawdziwym hitem okazała się Mieszanka Krakowska z Wawelu. To połączenie czekolady i owocowej galaretki zdobyło serce dziadka TikTokera. Uznał je za słodkie, ale nie przesadnie – dał im 9 na 10 punktów. Była to prawdziwa gratka dla jego podniebienia, którą cieszył się z każdym kolejnym kęsem.

@ken_solojapa You can watch his reaction on his account too!😂 #japan #poland #japonia #polska #日本 #ポーランド #fyp @そのままケン/Ken sonomama🇯🇵 ♬ Up and Away (Vocalese) – GHOSTLAND

Źródło: pysznosci.pl