in

Zasadził 1000 drzew dla uczczenia pamięci żony. Zdjęcie z lotu ptaka po 17 latach ujawniło prawdę.

Janet i Winston kochali się miłością o jakiej większość z nas marzy. Od zakochania po grób. Bo Janet odeszła zbyt wcześnie…

Poznali się w 1962 roku, a po ślubie osiedli na małej farmie na angielskiej wsi. Urodził im się syn. Syn był zdrowy, farma rozkwitała, a oni się kochali. Idylla. Ale to wszystko miało się zmienić…

Po 30 latach małżeństwa Janet zmarła. Leczyła się na serce, ale odeszła nagle i niespodziewanie. Dla Winstona to był ogromny cios.

Z rozpaczy nie umiał sobie znaleźć miejsca i musiał się czymś zająć. Wpadł na dziwaczny pomysł, który miał być hołdem dla kochanej Janet. Kochała ich dom, ogród, kochała to miejsce. Dlatego Winston postanowił uczynić je wyjątkowym.

Wszyscy wiedzieli, że posadził tysiąc drzew, ale nikt nie miał pojęcia o całości przedsięwzięcia do chwili, gdy podczas lotu balonem Andy Collet wykonał zdjęcia z góry.

Winston posadził drzewa tak, by pośrodku powstała polana w kształcie serca.

„Mam swój własny balon i latam dość regularnie – ale był to najbardziej niesamowity widok jaki kiedykolwiek zobaczyłem z nieba. To było idealne serce ukryte od czyichkolwiek oczu – trudno było się dowiedzieć, że tam jest. W takiej sytuacji możesz sobie tylko wyobrazić historię miłosną, która miała tu miejsce” – powiedział Andy.


 
Mimo, że Andy nigdy wcześniej nie spotkał Winstona czuł, że kryje się za tym historia miłosna.

Kiedy jego hołd dla Janet został upubliczniony Winston wyznał:
 
„Pomyślałem, że to świetny pomysł – to był przebłysk inspiracji – i postanowiłem zasadzić kilka tysięcy dębów. Kiedy skończyłem, usiedliśmy w środku i patrzyliśmy na wzgórze blisko miejsca, w którym kiedyś żyła”.
 

 
„Czasem idę tam, aby posiedzieć i przemyśleć kilka rzeczy. Chciałem dla Janet coś trwałego, co zostanie nawet gdy mnie już nie będzie.”
 

 
Jesteśmy pewni, że Janet pokochałaby tę polanę tak, jak kochała człowieka, który ją dla niej stworzył…