in

Narzeczeni odkrywają, że urodzili się w tym samym czasie i szpitalu – na jaw wychodzą dziwne fakty

Jamie Frantz i Anthony Burket poznali się na Tinderze – portalu randkowym. Anthony podał adres e-mailowy „Brkette11493”. Jamie pomyślała, że skoro te cyfry pochodzą z jej daty urodzenia, więc to może dobry znak.

Kiedy zaczęli rozmawiać okazało się, że 14 stycznia 1993 roku to dokładna data urodzenia nie tylko Jamie ale i Anthony’ego. Szansa na spotkanie kogoś, kto urodził się dokładnie tego samego dnia jest naprawdę mała.

Ale prawdziwego szoku doznali, gdy ustalili, że dorastali w miejscowościach oddalonych od siebie o zaledwie 5 kilometrów i oboje urodzili się w tym samym szpitalu!

Oboje przyszli na świat w szpitalu East Jefferson w Luizjanie, tego samego dnia!

Po wielu przegadanych przez internet rozmowach postanowili się wreszcie spotkać. Bardzo się polubili, doskonale rozumieli i w końcu zakochali się w sobie. Wytworzyła się między nimi głęboka więź. Zaczęli jednak odkrywać kolejne zbiegi okoliczności i w pewnym momencie zaczęło to być naprawdę dziwne.
 

 
Wkrótce ustalili, że oboje mieli dokładnie taką samą wagę urodzeniową i oboje są leworęczni. Mają podobne zainteresowania i lubią te rzeczy.
 
Te wszystkie podobieństwa sprawiły, że przez moment zaczęli się obawiać, że może są ze sobą spokrewnieni. Ale po wykluczeniu tej opcji cieszą się, że ich spotkanie musiało być zapisane w gwiazdach i los im sobie przeznaczył.
 
Teraz są świeżo po ślubie i zastanawiają się czy nie zburzyli reguły, że przeciwieństwa się przyciągają 😉
 

 
Życzymy im zgodnego i szczęśliwego życia i samych dobrych zbiegów okoliczności.