in

Jakub i Dawid są parą. Opublikowali wiadomość od policjantki, takiej treści nikt się nie spodziewał

Dawid i Jakub dostali wiadomość od policjantki – jej treść mocno zaskoczyła internautów. Takich słów nikt się nie spodziewał, a już szczególnie nie homoseksualna para.

Ostatnie dni dostarczają nam mnóstwo wstrząsających wiadomości. Polskie media bombardują nas informacjami na temat burzy wokół środowiska LGBT. Wielu Polaków jest oburzonych tym, jak zachowała się policja i wyraża swoje wsparcie dla protestujących. Dawidowi i Jakubowi przytrafiło się jednak w tym trudnym czasie coś pozytywnego, czego nawet nie wyobrażali sobie w najśmielszych snach.

Wiadomość od policjantki, która wstrząsnęła mediami

Jakub i Dawid są szczęśliwą parą, która chętnie udziela się w mediach społecznościowych i angażuje w różnego typu akcje. 3 lata temu w słonecznej Portugalii wzięli ze sobą ślub i teraz mieszkają w Warszawie, obserwując to, co się dzieje w naszym kraju. To, co stało się 7 sierpnia na Krakowskim Przedmieściu mocno wstrząsnęło parą. Protesty w obronie aktywistki Margot i brutalne zachowanie policji to tematy, które nie schodzą z ust Polaków w ostatnich dniach.

Dzień po tym, co stało się na Krakowskim Przedmieściu, Jakub i Dawid otrzymali wiadomość od jednej z funkcjonariuszek policji. Nie mogli się nią nie podzielić z innymi. Kobieta zapewniła, że wśród policjantów również znajdują się osoby LGBT, dlatego zupełnie nie rozumie tego, co się dzieje.

„Po wczorajszych zajściach dostajemy zdjęcia i wiadomości od Policjantów i Policjantek. Oto jedna z nich: Panowie, obserwuje Wasz profil i bardzo go lubię i muszę powiedzieć jedna rzecz… Wśród mundurowych i policjantów jest dużo osób LGBT i jest mi wstyd, że nasza formacja jest teraz wykorzystywana do takich podłych akcji… Pamiętajmy, że nie wszyscy są „tacy sami” i nie możemy wrzucać wszystkich do jednego worka… Mam nadzieję, że przyjdą czasy, że wszyscy będziemy równi wobec prawa. Nigdy się nie poddawajcie! Pozdrawiam ciepło – policjantka LGBT” – czytamy.

Podziel się tą wspaniałą historią z innymi!