fot. tiktok/beautytrendstyle
in

Szybki i prosty trik na gęste włosy. Twój kucyk będzie dwa razy większy!

TikTok to platforma pełna nie tylko zabawnych i ciekawych filmików, ale także przydatnych trików, które ułatwiają codzienne życie. Ostatnio, na platformie pojawiło się wideo, które zdobyło ogromną popularność. Filmik przedstawia jak efektownie powiększyć objętość kucyka za pomocą prostych i szybkich kroków. Rezultaty tej metody są naprawdę imponujące.

Jak zwiększyć objętość kucyka?

Użytkowniczka o nicku @beautytrendstyle, zdradziła trik na zwiększenie objętości kucyka. Influencerka jest znana z ciekawych i oryginalnych pomysłów, które cieszą się dużym zainteresowaniem w sieci. Jej nagranie z trikiem na kucyka zyskało ogromną popularność, zdobywając 30 tys. odtworzeń w ciągu kilku dni. Miłośniczki ciekawych fryzur zapisały sobie ten trik w pamięci, by móc wykorzystać go w swojej stylizacji.

Tiktokerka zaczyna od związania włosów gumką, a następnie zsuwa ją nieco z włosów i rozdziela je nad gumką na dwie części, tworząc miejsce na przełożenie reszty włosów. Następnie przekłada kucyka od dołu przez tę szczelinę i gotowe – efekt jest imponujący, wydaje się, że mamy na głowie mnóstwo włosów.

@beautytrendstyle Amazing volume ponytail hack #ponytail #hairhack #hairstyleforgirls #volumeponytail ♬ оригинальный звук – Beautytrend

Źródło: WP Kobieta