fot. tiktok/ isaduffyy
in

Szukasz męża? Tiktokerka ujawnia jedno pytanie, po którym większość kandydatów odpada

Szukanie odpowiedniego partnera na życie jest ważnym i trudnym zadaniem. Wiele osób decyduje się na korzystanie z aplikacji randkowych, jednak nawet one nie gwarantują sukcesu. Z pomocą przychodzi influencerka Isabella Duffy z Miami, która znalazła prosty sposób na poznanie, czy kandydat na przyszłego męża jest odpowiedni.

Jak znaleźć idealnego kandydata na męża?

Isabella jest popularna na TikToku, gdzie jej bezpretensjonalne filmiki zdobyły już ponad 13 milionów polubień. Jej nagrania dotyczące randkowania cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Według niej, wystarczy zadać sobie jedno kluczowe pytanie, aby dowiedzieć się czy kandydat będzie odpowiednim mężem.

„Zapytaj siebie: gdyby to był mój syn, gdybym była jego matką, wychowała go, czy byłabym z niego dumna? Z tego, kim jest, z jego charakteru? Jeżeli odpowiedź brzmi „nie”, rzuć go jak najszybciej, moja droga. To naprawdę jest tak proste”.

Jej rada na wybór odpowiedniego partnera wywołała inspirującą dyskusję wśród młodych kobiet, wiele z nich zgadza się z nią.

„To prawdopodobnie najlepsza porada dotycząca związków. Jest prosta i genialna”
„Jako mama dorosłego syna w pełni zgadzam się z tą radą!”
„Masz całkowitą rację”
– czytamy w komentarzach.

Warto zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę oczekujemy od przyszłego partnera. Oprócz tego, że powinien on być dobrym rodzicem, ważne jest także, aby dobrze traktował swoich bliskich. Warto także zwrócić uwagę na jego relacje z rodzicami, ponieważ to one mogą pomóc nam lepiej poznać jego charakter. Pamiętajmy jednak, że nawet najlepszy partner może w przyszłości popełnić błąd, dlatego ważne jest, aby stale rozwijać swoje relacje i dbać o nie.

@isaduffyy

I’ve made a video saying this before but here I am to say it again

♬ original sound – Isabella Duffy