fot. youtube/Pro Fish Hunter
in

Mały chłopczyk pokazał, jak łowi ryby za pomocą plastikowych butelek. Ma już 40 mln wyświetleń!

Wędkarstwo to jedna z najstarszych form pozyskiwania zasobów, zaraz obok polowania. W różnych kulturach opracowano różne metody połowu ryb, od łowienia sieciami na dużą skalę po łowienie za pomocą żyłki. Chociaż wędkarstwo jest często postrzegane jako zawód dla dorosłych, to ten chłopiec pokazał nam, że może być całkiem inaczej.

Jak złowić rybę bez wędki?

Czy kiedykolwiek łowiłeś ryby? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, prawdopodobnie używałeś wędki i kołowrotka, a ten mały chłopczyk pokazał, że istnieją dużo prostsze sposoby na połów ryb i nie trzeba do tego wcale profesjonalnego sprzętu. Na przykład, można użyć tylko sznurka i plastikowych butelek. To pokazuje, że połów ryb nie musi być skomplikowany i może być dostępny dla każdego, niezależnie od wieku czy doświadczenia.

Udało mu się nawet złowić rybę tak dużą jak on sam. To imponujące, że ta prosta metoda okazała się tak skuteczna. W przeciwieństwie do innych, którzy korzystają z markowych wędek i innego sprzętu wędkarskiego, ten mały chłopiec radzi sobie z tym, co ma pod ręką.

Na filmie zobaczymy jego niesamowite umiejętności, a także zdobędziemy wiedzę, która może nam się przydać w kryzysowej sytuacji.