in ,

Jak naprawdę wyglądał Jezus? – Ta dwójka dzieci to wie i postanowiła podzielić się tym ze światem.

Akiane Kramarik ma dopiero 22 lata, ale jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych malarek i poetek młodego pokolenia. Mieszka w Illinois i świat poznał ją już jako trzylatkę, która w snach rozmawiała z Jezusem.

Najdziwniejsze w tym było to, że dziewczynka wychowała się w rodzinie ateistów i nigdy nie słyszała o Bogu i Jezusie.

„Jako ateiści byliśmy zdziwieni słysząc opowieści naszej córeczki o zaświatach. Kiedy zapytaliśmy ją, skąd ma pewność, że chodzi o samego Boga, odpowiedziała, że po prostu to czuje, bo jego głos napełniał ją spokojem. Powiedział jej, co ma robić i jak pomóc innym ludziom”.

Rozmowy z Jezusem trwały u Akiane kilka lat. Mając 8 namalowała twarz Jezusa. Obraz stał się sławny, gdy do Akiane odezwał się Colton Burpo, którego historię poznał cały świat. Colton przeżył śmierć kliniczną, gdy zapadł w śpiączkę po ciężkiej operacji. Po „powrocie” opowiadał o Bogu, Niebu, aniołach i członkach rodziny, którzy mówili mu o faktach z przeszłości, których nie miał prawa znać.

Powiedział też, że Jezus wygląda dokładnie tak jak na obrazie Akiane.

Akiane jest bardzo zdolna. Maluje obrazy z niebywałą dbałością o szczegóły.

To niesamowite, że obraz ten Akiane namalowała mając zaledwie 8 lat. Tak według niej wygląda Jezus. Pod wpływem jej opowieści rodzice Akiane się nawrócili i zostali katolikami.

Historia Akiane wzbudziła szerokie zainteresowanie mediów. Brała udział w programach telewizyjnych, pisano o niej artykuły, a nawet książki.

Pisze wiersze, maluje. A nigdy nie uczyła się żadnej z tych sztuk. Tak to tłumaczy:
 
„Jezus zapewnił mnie, że da mi talent, którym mam dzielić się z innymi, bo to jak dzielenie się jego miłością z ludźmi”.
 

Trzeba przyznać, że portret Jezusa niezależnie od tego, czy to prawdziwy jego wizerunek czy nie jest wyjątkowy.
 

 
Akiane lubi uczyć dzieci malarstwa. Chciałaby otworzyć własną szkołę twórczą dla dzieci.
 

 
Niezależnie od tego co mówi, wszyscy potwierdzają, że jest wyjątkową osoba, bardzo pozytywną i dobrą.