in ,

Wystarczy, że wypijesz łyk tego napoju i będziesz mógł skutecznie rzucić palenie!

Coraz więcej osób pali papierosy. Czy Ty też należysz do tej grupy? Czy zdajesz sobie sprawę, jak to wpływa na Twoje zdrowie?

Z każdym papierosem wzrasta ryzyko zachorowania na raka płuc, choroby niedokrwiennej serca i wielu problemów z krążeniem. Oprócz nikotyny, w papierosie znajduje się aż 7 tysięcy szkodliwych substancji chemicznych, które wprowadzasz do płuc. Szkodzą one nie tylko na układ oddechowy, ale oddziałują na cały organizm.

Napój, który przedstawiamy pomoże ci szybko zerwać z nałogiem. Wystarczą trzy tygodnie, aby przestać palić papierosy. Oto prosta instrukcja, która pokazuje jak zrobić i jak dozować ten napój:
Składniki:
• Łyżka sody oczyszczonej
• Szklanka wody

Przygotowanie:
Jest niezwykle proste. Wystarczy wymieszać ze sobą oba składniki, aż do całkowitego rozpuszczenia się sody.

Stosowanie:
1. Przez pierwszy tydzień należy pić napój dwa razy dziennie. Jeśli nadal odczuwasz potrzebę palenia, w drugim tygodniu wypijaj tylko jedną szklankę mikstury dziennie. (Stosowanie tej kuracji dłużej niż 2 tygodnie może uszkodzić nerki, poza tym nie jest ona polecana osobom, które mają wysokie ciśnienie krwi oraz są na diecie nisko sodowej).
2. Gdy podczas trwania kuracji masz ochotę zapalić papierosa – wypłucz usta napojem.
3. Kolejnym dobrym trikiem z wykorzystaniem tego środka, jest posypanie sobie na język szczypty sody oczyszczonej, gdy tylko czujesz potrzebę zapalenia papierosa.