fot. freepik.com
in , ,

Nie możesz przestać chrapać? Ten naturalny napój sprawi, że pożegnasz się z problemem raz na zawsze.

Z problemem chrapania mierzy się naprawdę dużo osób. Nie jest to nigdy przyjemne dla osoby, z którą śpią. Ich odgłosy w trakcie snu sprawiają, że nie można wytrzymać z chrapiącą osobą w jednym pomieszczeniu, a co dopiero w jednym łóżku! Musi istnieć jakiś sposób, aby się tego pozbyć.

Dlaczego chrapiemy?

Chrapanie bardzo często powstaje przez zwężenie dróg oddechowych, otyłość, nadmiar alkoholu lub zdeformowaną ścianę nosa. Zdarza się, że nadmierny śluz w nosie i gardle powoduje pojawienie się tego znienawidzonego przez innych odgłosu.

Co zrobić, by przestać chrapać?

Snoring on SW Trains

Mamy przepis na wspaniały i niezwykle skuteczny sok, który rozwiąże ten problem. Od teraz twoi współlokatorzy i najbliżsi będą mogli spokojnie spać! Wiele osób zachwala sobie ten sposób i korzysta z niego na co dzień.

Składniki:

2 jabłka
2 marchewki
1/4 cytryny
imbir

Mieszamy składniki tak, aby doprowadzić do powstania smoothie/soku. Spożywamy parę godzin przed zaśnięciem.

Jak to działa?

Cytryna zawiera witaminę C. Ona z kolei prowadzi do zmniejszenia ciśnienia w zatokach i pozbycia się sytuacji, w której zalega śluz. Jabłka, marchew i imbir to naturalne składniki, które pomagają w tym, aby nasz sen był spokojny i zdrowy.

Nie czekaj, sprawdź jeszcze dzisiaj! 🙂

Our university location is now serving fruit smoothies!! Available in strawberry banana, tropical, and triple berry. Only $5! 🍍🍓🍒🍊🍏🍇🍌 by greenbeancoffee

Jeśli nasze objawy są silny i nie zanikają, powinniśmy udać się do lekarza na konsultację.