in ,

Poprosiła córkę o obcięcie grzywki. Efekt doprowadził ją do łez.

Podczas kwarantanny na pewno wielu z nas ubolewa nad niemożnością pójścia do fryzjera. Włosy przestają ładnie wyglądać – rozdwojone końcówki, odrosty czy zbyt długie grzywki stają się zmorą każdej kobiety. Niektóre z nich decydują się na samodzielne obcięcie włosów lub poproszenie bliskiej osoby, aby je obcięła. Tak właśnie było w tym przypadku.

Mama poprosiła córkę o obcięcie grzywki, jednak nie spodziewała się, że efekt będzie tak przerażający. Filmik obiegł już cały internet i stał się przestrogą przed tym, żeby nie dawać swoim dzieciom nożyczek i nie prosić ich o pomoc w tej kwestii.

Jak obciąć włosy w domu

Bardzo możliwe, że tutoriale ,,jak samodzielnie obciąć włosy” były najczęściej oglądane w czasie tej kwarantanny. Od poniedziałku 18 maja salony fryzjerskie będą już otwarte i zmora konieczności samodzielnego radzenia sobie z włosami odejdzie w zapomnienie. Jednak niektórzy będą musieli się zmierzyć z niewłaściwym ruchem nożyczek jeszcze przez długi czas…

Nieudana fryzura

Mama poprosiła swoją córkę o obcięcie grzywki – ostrzegła ją, żeby nie cięła zbyt któtko. Miało to nadać lekkości fryzurze, jednak wyszło jak wyszło. Pozostaje tylko współczuć tej kobiecie!

Obejrzyj filmik poniżej:

Czasami lepiej przeboleć trudny czas i poczekać, aż naszymi włosami zajmą się profesjonalni fryzjerzy, a nie nasze pociechy!

Podziel się tym zabawnym nagraniem ze swoimi bliskimi.