in ,

Jego kura zniosła jajko z ogonem – zamarł, gdy poznał powód. To zdjęcie zadziwiło już cały świat

Jajko z ogonem to coś, czego nigdy w życiu nie widzieliśmy. Internauci są w szoku, patrząc na to dziwne zdjęcie, choć z pewnością w największym szoku był właściciel kury, która je zniosła. Zastanawiacie się pewnie, dlaczego jajko ma ogon? Prawda zwali z nóg każdego.

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że jajko jest okrągłe i nic z niego nie wystaje, a już na pewno nie ogon! Dlaczego zatem któregoś razu kura zniosła jajko z ogonem?

Kto by pomyślał, że w mediach pojawi się informacja o jajku. Różnią się one zawsze jedynie kolorem, wielkością czy chropowatością skorupki. Pewien mężczyzna jednak okazał się być prawdziwym szczęściarzem – jego kura jest inna niż wszystkie!

Wystająca część jajka była dokładnie takiego samego koloru jak reszta i miała podobną strukturę. Jak to możliwe, że z jajka wystawał ogonek? Jak się okazuje, jest na to proste wyjaśnienie.

Jak informuje serwis Littlethings, ogonek tworzy się w chwili, gdy jajko utknie podczas znoszenia. Kura próbuje je wypchnąć, w wyniku czego tworzy się niespotykana końcówka. Jest to zjawisko spotykane zazwyczaj u młodych kur, które dopiero co zaczęły znosić jajka.

Źródło: Littlethings