in

Kupiła dzieciom wielkie jajko za 100zł na Ebayu. 47 dni później nie mogli uwierzyć własnym oczom

To nie jest rzadkie zjawisko: ludzie przeglądają internet i robią zakupy na takich portalach jak Allegro, eBay czy Amazon, gdzie często kupują dziwne rzeczy.

Weźmy na przykład jajko, które Charlotte Harrison kupiła za 30 USD w serwisie eBay.

Matka nie była pewna czy coś się z niego wykluje. Ale trzymała z dziećmi jajko w domowym inkubatorze przez 47 dni, ważąc je i obracając każdego dnia.

Charlotte zaczęła nawet z dziećmi gwizdać i ćwierkać do jaja. Wtedy stało się coś niesamowitego. Malutkie pisklę zaczęło się przedzierać, a Charlotte i jej dzieci były zachwycone.

Z jajka wykluł się egzotyczny ptak emu. Rodzina nadała mu imię: Kevin.
„Od momentu narodzin był całkowicie przywiązany do mnie, myślał, że jestem jego matką. Pewnie dlatego, że mnie zobaczył jako pierwszy” – mówi Charlotte.

Rodzina pokochała zwierzaka, który stał się ich domowym pupilem. Oto Eli, 4-letnia córka Charlotte i jej wyjątkowe zwierzątko:

Może to wszystko brzmi pięknie, ale nie powiedzieliśmy ci wszystkiego. Dorosłe emu może osiągnąć około 1,75 metra wysokości i ważyć 50 kilogramów. Jest on drugim co do wielkości ptakiem na świecie. Zakładamy więc, że ptak będzie musiał przenieść się do zoo, gdy osiągnie rozmiar, który nie pozwoli mu już zostać w domu.

Źródła fotografii: boredpanda