in

Chciał tylko ugotować jajko. Chwilę później wił się z bólu, teraz apeluje o ostrożność.

Gary McDougall z Perth przeżył coś, czego z pewnością nie zapomni do końca życia. W jego przypadku zdecydowanie można mówić o ogromnym pechu. Takie rzeczy się po prostu nie zdarzają, a jednak… wystarczy, że próbujemy zrobić coś nieco inaczej niż zwykle i może zakończyć się to prawdziwą katastrofą.

Szkot mocno ucierpiał po tym, jak doszło do eksplozji jajka w koszulce, które przygotowywał.

Nie spodziewał się czegoś takiego

Nie od dziś wiadomo, że przygody z gotowaniem nie zawsze kończą się dobrze. Przekonał się o tym na własnej skórze 40-letni Szkot. Na TikToku pojawiło się nagranie, które mówi samo za siebie. Mężczyzna chce ostrzec wszystkich i zaapelować, aby nikt nie popełniał jego błędu.

Użytkownik TikToka uznał, że ugotuje sobie jajko w koszulce, jednak zamiast zrobić to w garnku, postanowił skorzystać z kuchenki mikrofalowej. Podkreślił przy tym na nagraniu, że zawsze tak robił i nigdy wcześniej nie działo się nic złego.

Szkot wbijał jajka do kubka i wkładał je do mikrofali na 40 sekund. Tym razem jednak, kiedy włożył do naczynia łyżeczkę, jajko wybuchło. Mężczyzna poparzył twarz i klatkę piersiową. Za sprawą tego nieszczęścia mógł nawet stracić wzrok…

Teraz apeluje do internautów o to, aby uważali. Lepiej zdawać sobie sprawę z tego zagrożenia!

@8gazmcd1

don’t poach eggs in the microwave

♬ original sound – Gary McDougall