in

Jackowski miał przerażającą wizję dotyczącą najbliższych tygodni w Polsce – „Wojska będzie dużo”.

Bez wątpienia Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce, którego wizje nieraz miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Podczas transmisji na swoim kanale na YouTube znów podzielił się niepokojącymi przeczuciami. Według niego najbliższe tygodnie będą bardzo ciężkie i pełne niespodzianek.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego nie napawa optymizmem. Jasnowidz z Człuchowa jest zdania, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce będzie coraz gorsza, co zmusi do wprowadzenia najostrzejszych restrykcji i udziału wojska.

„Ja mówiłem w którejś audycji wstecz, że widzę dużo karetek w jednym miejscu. Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy […] Mówiono, że szkoły prosperują dobrze – ja mam wrażenie, że mimo wszystko, to wszystko runie. Rząd chce pokazywać, że w niektórych gałęziach nie jest jeszcze tak źle, nie chce robić nadmiernych obostrzeń. Natomiast one się i tak pojawią, ponieważ to będzie wyglądało tak, jakby ta zaraza wzrastała i trzeba będzie użyć nadzwyczajnych środków” – przewiduje Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz przeczuwa, że w ciągu najbliższych tygodni w Polsce pojawi się bardzo dużo wojska. Jego słowa niepokoją i mamy nadzieję, że ten scenariusz jednak się nie sprawdzi:

„Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione […] Rzeczywiście, jeżeli rząd wprowadziłby stan wyjątkowy, to wojsko będzie jak najbardziej potrzebne i na miejscu […] Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną. To będzie cwane, ponieważ restrykcje będą naprawdę niekonstytucyjne chwilami, ale nie będzie decydowała o tym władza, tylko resort wojska. […] Nie rząd będzie za to odpowiedzialny, tylko resort wojska” – mówi jasnowidz.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: pikio.pl, jastrzabpost.pl