in

„To się rozbudzi nagle na nowo” – Jackowski zdradził, na co musimy być przygotowani.

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz ostatnimi czasy bardzo często dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi sytuacji na świecie i w Polsce. Właśnie przekazał, czego możemy spodziewać się w najbliższych tygodniach. Miejmy nadzieję, że wizja jednak się nie sprawdzi…

Niepokojąca wizja o COVID-19

Wizjoner z Człuchowa jest zdania, że pomimo obecności szczepionki na koronawirusa sytuacje epidemiologiczna w naszym kraju będzie się pogarszać. Musimy być na to przygotowani.

„Mam odczucie, że do czasu, aż stanie się wiosna i ciepło, problem z zarazą zacznie się pogłębiać. Ona przyjdzie do nas z zewnątrz. Nagle wszystko z powrotem zacznie się uaktywniać. Rządy nie pozwolą na ustabilizowanie sytuacji, która jest już niestabilna od roku czasu” – mówi.

Jasnowidz jest zdania, że w związku z COVID-19 pojawią się kolejne „radykalne restrykcje”. Nie wiemy jednak, jakie. Dotyczy to zarówno Polski, jak i innych państw.

„To się rozbudzi nagle na nowo, poza Polską. I powstaną radykalne restrykcje. Być może z określeniem prawnych obostrzeń. Mimo że w Polsce nie będziemy widzieli efektów nawrotu zarazy, to i tak nasz kraj zrobi te obostrzenia, wtedy kiedy w Europie coś wybuchnie” – prognozuje.

Jackowski przyznał także, że z powrotu dzieci do szkół nie będziemy mogli się długo cieszyć. Sytuacja epidemiologiczna bardzo szybko zacznie się pogarszać…

„Będzie decyzja, że młodzież wróci do szkół. Niewiele już tego roku szkolnego zostało. I wtedy właśnie, kiedy młodzież wróci do szkół, być może za dwa, trzy tygodnie, raptem wszystko zamrze. A nasz kraj zrobi restrykcje, jakby to się tyczyło naszego kraju”.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

źródło: pomponik.pl