in

Jackowski przewidział wygraną Dudy. To wprost niewiarygodne, z jaką dokładnością!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest postacią, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. W ostatnich czasach na bieżąco obserwuje i przewiduje losy naszego kraju – nie mogło obyć się także bez przemyśleń na temat wyborów 2020. Jak się okazuje, przewidział wynik – aż ciężko w to uwierzyć, z jaką dokładnością!

Kto z nas nie był ciekawy, jakie będą wyniki wyborów w pierwszej turze? To pytanie zadawali sobie niemal wszyscy Polacy w ostatnim czasie, dlatego jasnowidz postanowił, że podzieli się swoimi przemyśleniami na ten temat. W piątek wieczorem mogliśmy zobaczyć na jego kanale wideo, na którym opowiada o niedzielnych wyborach.

Przewidywał wynik, jednak podkreślił, że może się mylić i jego zdanie może nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości – jak się jednak okazuje, miało!

„W pierwszej turze w mojej ocenie zdecydowanie wygra Duda, pan Duda… Mi się kojarzy na 44 z groszami procent” – rozmyślał Jackowski.

Jak wiemy, Duda dostał ostatecznie 43,67 proc. głosów!

Co Jackowski powiedział o reszcie kandydatów?

„Ciekawa będzie reszta, zaskoczy bardzo mocno pan Hołownia i pan Bosak. W mojej cenie dużo więcej otrzymają głosów, niż mówią sondaże. W moim odczuciu zawiedzie pan Trzaskowski. Bosak i Hołownia okaże się, ze zaskarbili sobie sporo zwolenników, ci zwolennicy to będzie zabranie głosów głownie panu Trzaskowskiemu, głównie młodzi ludzie będą na nich głosować” – oceniał.

Czekacie na to, co powie odnośnie drugiej tury?

Źródło:se.pl