in ,

Jackowski przewiduje, co dalej z koronawirusem w Polsce – Jego wizje szokują!

Krzysztof Jackowski jest znany nie od dziś. To najpopularniejszy jasnowidz w naszym kraju, który niejednokrotnie udowodnił, że jego wizje mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Co zobaczył w związku z koronawirusem? Znamy odpowiedź!

Każdego dnia dowiadujemy się o nowych zakażeniach koronawirusem. Jest już 64 zakażonych wirusem w naszym kraju i nic nie wskazuje na to, że liczba ta będzie maleć z dnia na dzień.

Szkoły, przedszkola, żłobki, teatry i kina zostały zamknięte. Co chwilę możemy przeczytać nowe informacje, które dotyczą każdego z nas.

Krzysztof Jackowski postanowił, że zabierze głos w tej sprawie. Miał on ciekawą wizję, którą postanowił się z nami podzielić.

Według jasnowidza, 17 marca to dzień, w którym rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce ma się zmniejszyć. Epidemia nie zniknie, ale stanie się słabsza.

– Nie umniejszam niczego tej sytuacji. Szanuje przekaz medialny. Media mówią nam, jak się nie zarazić. Poczytajmy też wypowiedzi lekarzy, profesorów o tym jak działają wirusy. Poczytajmy statystyki medyczne. I porównajmy to do obecnej sytuacji. To dalej będziemy widzieli w tym problem, ale zrozumiemy, że takich wirusów było mnóstwo i będzie mnóstwo. Zrozumiemy, że jesteśmy narażeni i możemy się zarazić – mówi do nas Krzysztof Jackowski.

Oprócz przewidzenia dnia, w którym wirus przestanie się rozprzestrzeniać, jasnowidz porównał epidemię z zachorowalnością na grypę, która jego zdaniem jest groźniejsza i umiera na nią wiele osób każdego dnia.