in

Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. „Będą trzy wielkie naloty”

Krzysztof Jackowski podzielił się z nami kolejną przerażającą wizją. Jego słowa mogą bardzo mocno zaniepokoić, ponieważ ze szczegółami opowiedział o tym, co stanie się już lada moment.

Czy mamy się czego bać? Co czeka Polskę? Jakie będą dalsze losy wojny w Ukrainie?

Jasnowidz przewiduje katastrofę

Wizjoner z Człuchowa nie ma wątpliwości co do tego, że jesteśmy blisko prawdziwej katastrofy. Według niego wszyscy będą przerażeni tym, co się stanie.

„Pękają jakieś stalowe u góry konstrukcje. Będą trzy jak kominy albo trzy obiekty, które przypominają szeroki komin. Nad nimi jest metalowa konstrukcja, bardzo ciężka. To się zawala albo pęka… i pęka jedno to coś, co przypomina szeroki komin, ale potem jeszcze druga konstrukcja, drugi komin… Coś się z nim stanie. Po krótkim czasie, po jakimś czasie, z drugim się coś stanie” – opowiada Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz jest zaniepokojony swoich przeczuciem – uważa, że właśnie na to czeka Europa. Chwilę po tej katastrofie ma brakować wiele rzeczy, np. samochodów.

„Jak to się wydarzy z tymi szerokimi kominami… Będą trzy, a dwa będą zniszczone, popsute, to samoloty jakieś będą latały i coś zrzucały na to, zsypywały, zrzucały, ale to niewiele będzie pomagało” – wyjaśnia jasnowidz Jackowski.

Przez tę katastrofę nieco ciszej zrobi się o wojnie w Ukrainie. Jasnowidz przewiduje, że „jakiegoś produktu będzie zmagazynowane dużo, ale nie wszystko będzie się nadawało do spożycia”.

„Zbliża się coś, co czuję od paru miesięcy. Jesteśmy blisko tego momentu, który będzie potężnym psychologicznym strachem” – podkreśla Jackowski.

Według wizjonera będzie to jednak „zagrożenie psychologiczne”. Wybuchnie prawdziwa panika, a ludzie zaczną tłumnie wyruszać do sklepów. Nie jest jasne, czy chodzi o jakieś skażenie, czy o zagrożenie konfliktem zbrojnym.

„Takie skojarzenie mam: będą trzy wielkie naloty. One nie będą w dużych odstępach czasu, czyli ta panika nastąpi krótko po trzecim nalocie. Jeżeli się dowiemy, że są trzy wielkie naloty na Ukrainie sił Rosyjskich, to po trzecim może być blisko panika albo trzeci wywoła tę panikę. Czyli może być logiczne coś, że te naloty coś spowodują, coś może uszkodzą i wtedy powstanie panika” – ostrzega.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

źródło: rozrywka.radiozet.pl