in

Krzysztof Jackowski przerażony własną wizją. „Jest szykowana akcja”

Krzysztof Jackowski to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz w ostatnim czasie ma wiele niepokojących wizji. Co lada moment stanie się na świecie? Co ma w planach Putin? Wizjoner nigdy nie był aż tak przerażony.

Początek 2022 roku nie jest dla nas łaskawy. Kolejna fala pandemii, zatrważająca liczba zakażeń i zgonów, a także bardzo zła sytuacja na Ukrainie sprawiają, że ciężko być pozytywnie nastawionym i bezgranicznie wierzyć w lepsze jutro. Na co musimy być przygotowani?

Wstrząsające słowa jasnowidza

Wizjoner z Człuchowa po raz pierwszy jest tak przerażony swoimi wizjami. Sam nie potrafi zrozumieć tego, co ma się wydarzyć i „uważa to za nonsens”. Co planuje Putin?

„Wydawać by się mogło, że Putin nie zadbał w ogóle o żadną fałszywą przykrywkę, żeby to trochę inaczej wyglądało. To wygląda trochę szalenie i trochę niepolitycznie, nietaktycznie. Czyżby grał w tak otwarte karty? Powiem tak: Rosja wielokrotnie pokazała, że nie można im politycznie ufać. To fakt. Zastanówmy się, czy tu nie ma drugiego dna. Czy połowa lutego to będzie atak Rosji na Ukrainę” – stwierdził.

Jackowski podkreślił, że Putin nie zamierza angażować się w wojnę.

„Pierwsze zdanie: retoryka głównym polem działania. Stanowczość, słowa, zdania. To, czego nam się nie mówi, to przyciskanie do maksimum tego, co można przycisnąć w stosunku do Europy. To przyciskanie go bardziej rajcuje niż stworzenie konfliktu. Nacisk bardziej działa, dlatego on stawia na retorykę i jest z tego powodu zadowolony” – uważa.

Jasnowidz uważa, że zostaną wydzielone trzy strefy. Nie będzie działań militarnych, a na Ukrainie pojawią się wyszkoleni ludzie.

„To specjalnie wyszkolone osoby, które będą robiły jakąś sieć. Jest szykowana akcja, że żołnierze będą małymi grupkami wchodzić na terytorium Ukrainy. Ci ludzie będą zakładać jakieś ładunki w jakichś ważnych obiektach, przemysłowych lub militarnych” – wyjawił.

Wizjoner widzi także układ Rosji z Chinami.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official