in

Jackowski w niepokojących słowach o nadchodzącym czerwcu. „Coś wybuchnie”

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz, regularnie udostępnia swoje wizje przyszłości za pośrednictwem różnych mediów, w tym platformy YouTube. W swojej najnowszej wizji opisał to, co ma się wydarzyć w czerwcu i kwietniu. Jego wizja nie wywołuje optymizmu. Jednakże, aby uzyskać pełny kontekst, warto wspomnieć o jego wcześniejszych przepowiedniach.

Co nas czeka w najbliższej przyszłości?

W kwietniu Krzysztof Jackowski przewiduje, że wiele osób będzie odczuwać wzrost napięcia emocjonalnego. Według niego, konflikty międzyludzkie i sytuacje kryzysowe będą się nasilać.

„Miesiąc kwiecień, który się zaczął, w tamtym roku kojarzył mi się jako miesiąc początku krachu, początku kryzysu, który będzie długim kryzysem. Ten długi kryzys będzie się ciągnął jeśli nie miesiącami, to latami. Ten krach spowoduje systematyczne obniżanie się standardów życia społeczeństw w krajach zachodnich. Kwiecień jest tego początkiem.” – tłumaczy jasnowidz.

Jeśli chodzi o czerwiec, jasnowidz przewiduje, że będzie to bardzo burzliwy czas. Według niego, wybuchnie pewien konflikt, a sytuacja będzie bardzo niepewna.

„Czerwiec… kojarzy mi się bardziej z zaognieniem sytuacji na świecie. (…) Ostrożnie to mówię, ale obawiam się, że czerwiec, ładny miesiąc… Zaogniony, że będzie tak napięta sytuacja w jakimś punkcie świata, regionie, będzie dawała bardzo poważne obawy do wybuchu wojny, albo wręcz coś wybuchnie.” – wyjaśnia.

I dodaje:

„Może to bzdura, ale mam takie poczucie, że Izrael zacznie robić bardzo dziwne rzeczy. Mam wrażenie, że Izrael, nie wiem nawet jak to określić… Jakby granice Izraela były jak ze stali i raptem jest jakiś atak, atak na Izrael. Jednorazowo zostanie zaatakowany”.

Krzysztof Jackowski ostrzega, że jego wizje nie zawsze są pozytywne i nie powinny być traktowane jako pewnik. Mimo to, jego zdolność do przepowiadania przyszłości przyciąga uwagę wielu ludzi i budzi zainteresowanie.

źródło: radiozet.pl