in ,

Jackowski ma przerażającą wizję dla całego świata. Podał datę, wszystko ma się zacząć niebawem.

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie coraz więcej się udziela – od początku pandemii miał już co najmniej kilka wizji. Każda z nich była szokująca. Teraz jasnowidz zapowiedział III wojnę światową. Według niego ma rozpocząć się już niebawem.

III wojna światowa?

Jackowski jest pewny, że w niedalekiej przyszłości będziemy musieli zmierzyć się z czymś, czego nikt nie podejrzewał. Nie jest do końca pewny, co będzie miało miejsce, ale za to zna datę.

Jasnowidz na początku marca twierdził, że pandemia w Polsce osiągnie punkt krytyczny 17 marca, a później liczba chorych zacznie spadać. Jego wizja niestety się nie spełniła – Polska cały czas walczy z koronawirusem i nic nie wskazuje na to, że będzie lepiej.

Teraz Jackowski przyszedł z nową, przerażającą wizją – pandemia będzie z nami jeszcze przez pewien okres, a później przerodzi się w III wojnę światową.

„Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie, która się zacznie. To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlaczego? Jak? Przecież było tak spokojnie?” – zastawia się jasnowidz.

Co sądzicie o tej wizji? Dajcie znać w komentarzu!