in ,

Jackowski już wie kto ostatecznie wygra wybory. Wynik może zszokować Polaków.

Krzysztof Jackowski ostatnio bardzo często udziela się na swoim kanale na YouTube i odpowiada na kwestie, które interesują wszystkich Polaków, między innymi te dotyczące wyborów.

Niedawno pisaliśmy o tym, że przewidział on z dużą dokładnością wynik Dudy w pierwszej turze. Niemal od razu pojawiły się pytania, kto ostatecznie wygra wybory?

Kto wygra w II turze?

Jasnowidz przepowiedział wyniki wyborów. Zwycięzca będzie miał ponad 52 procent poparcia. O kim mowa?

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego budzą wiele kontrowersji w świecie Internetu. Ma on zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jedno jest pewne – co do poparcia Andrzeja Dudy w pierwszej turze nie mylił się. Jak będzie w tym wypadku?

Zdaniem jasnowidza prezydentem zostanie Andrzej Duda. Ma on otrzymać blisko 53 procent głosów – 52,7. Jackowski przewiduje także, że frekwencja będzie mniejsza niż w pierwszej turze, a większość tych, którzy zagłosowali na Szymona Hołownię, w drugiej turze zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego.

Obecny prezydent Warszawy według jasnowidza będzie mógł pożegnać się z myślą o wygranej. Zaważy o tym zaledwie kilka procent. Nie tylko Jackowski jest tego zdania. Wypowiedział się w tej kwestii także inny jasnowidz, Wojciech Glanc. Jego zdaniem „mimo wszystko niestety wygra Duda”.

Jaki ostatecznie będzie wynik, przekonamy się już 12 lipca.