in

Czeka nas ogromna katastrofa? Jackowski nie zamierzał owijać w bawełnę.

Krzysztof Jackowski to postać, której bez wątpienia nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynny jasnowidz już nie raz zaskoczył nas swoimi wizjami. Co przewiduje tym razem? Wiele osób złapie się za głowę. Czeka nas prawdziwa katastrofa?

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Od początku trwania pandemii koronawirusa wizjoner z Człuchowa miał niejedną wizję na temat losów Polski i świata. W swojej najnowszej wizji stwierdził, że Unia Europejska może nie przetrwać. Według niego żyjemy w czasach, kiedy umowa Schengen nie jest już tak ważna jak kiedyś.

„Cała ta sytuacja może doprowadzić do rozpadu Unii Europejskiej. (…) Wielka Brytania wyrwała się w ostatniej chwili z objęć UE, my w niej tkwimy, ale może sama Unia zrozumiała, że bez Wielkiej Brytanii trzeba się zawijać i ten okres zarazy to jest też czas, kiedy umowa Schengen jest już coraz mniej sensowna. (…) To będzie szło w złym kierunku.” – stwierdził Krzysztof Jackowski.

Jackowski jest zdania, że Unia Europejska nie jest jednomyślna. Wyjdzie to na jaw w sposób szczególny podczas pandemii koronawirusa.

Wizjoner ma dla nas jeszcze jedną złą wiadomość – w jednym z regionów Polski będzie naprawdę źle, a poza tym lada moment będziemy mieć do czynienia z nową mutacją wirusa.

„Jest Polska, jest w jednym rejonie bardzo niebezpiecznie, kolor buraczkowo-zielony, aż ciemny. Jest zamknięty. […] Raptem pojawi się może coś groźniejszego, a może groźniejsza odmiana.” – przewidywał jasnowidz.

Jasnowidz podejrzewa także, że pojawią się ogromne problemy na Bliskim Wschodzie. Jackowski zobaczył wojska, prawdopodobnie rosyjskie. Ma tam dojść ostatecznie do śmierci przywódcy, co z kolei stanie się przyczyną kolejnych konfliktów na świecie.

„Wielki pogrzeb wielkiego przywódcy (…) będzie iskrą do zapalnika na całym świecie.” – powiedział.

Źródło: jastrzabpost.pl