in

Tego nikt nie wiedział o Jacku z „Królowych życia”. Mężczyzna zatajał prawdę, fakty zszokowały fanów

„Królowe życia” to program bardzo lubiany przez Polaków. Być może wielu z nas zastanawiało się, kim tak naprawdę jest Jacek, przyjaciel Dagmary, bez którego odcinki na pewno nie byłyby tak ciekawe. Przez to, że zawsze był trochę w cieniu, nie wiedzieliśmy o nim za dużo – aż do teraz. Na jaw wyszły szokujące fakty, które były ukrywane przez 8 poprzednich sezonów.

Chyba nikt z nas nie mógłby wyobrazić sobie „Królowych życia” bez Dagmary Kaźmierskiej. Każdy, kto jest obok niej, również wzbudza nasze zainteresowanie. Jedną z takich postaci jest Jacek – kim tak naprawdę jest przyjaciel gwiazdy?

Cała prawda o Jacku z „Królowych życia”

Jacek to mężczyzna, który zawsze jest u boku Dagmary Kaźmierskiej i razem tworzą naprawdę zgrany i przy tym szalony duet. Nie można się z nimi nudzić. O życiu prywatnym królowej życia wiemy bardzo dużo. A o życiu Jacka? Raz wspomniał, że ma syna, jednak to by było na tyle.

Z dziewiątego sezonu możemy dowiedzieć się, że tak naprawdę ma on dwóch pełnoletnich synów. To naprawdę niewiarygodne, że przez cały czas trwania programu aż do tej pory nie napomknął o tym chociaż raz.

Jacek Wójcik jest artystą plastykiem i na co dzień zajmuje się renowacją obiektów sakralnych. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Mieszka w Kłodzku i tam też pracuje.

Oglądając program, można stwierdzić, że to człowiek o szalonych pomysłach, którego poza tym cechuje impulsywność. Tak naprawdę na co dzień jest bardzo opanowany i spokojny – takich cech wymaga też od niego to, czym się zajmuje.

Do tej pory stworzył nawet kilka tysięcy dzieł sztuki i aktualnie zajmuje się między innymi renowacjami dla Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Źródła: alaluna.pl