in

Policjantka prawie doprowadziła do tragedii. Polacy nie pozostawili na niej suchej nitki. Jest nagranie!

W ostatnim czasie doszło do szokującej sytuacji na dwupasmowej jezdni drogi krajowej numer 16 w kierunku Olsztyna. Polacy przecierają oczy ze zdumienia. Do sieci trafiło nagranie, w którym główną rolę gra policjantka. Jej interwencja była niedopuszczalna. Mogło zakończyć się to prawdziwą tragedią.

Internauci są oburzeni tym, co zrobiła kobieta. To po prostu trzeba zobaczyć!

Szokujące nagranie z policjantką obiegło sieć

9 czerwca 2021 roku na DK 16 miało miejsce wstrząsające zajście. Pewien kierowca samochodu osobowego wyprzedzając ciężarówkę na dwupasmowej drodze cudem nie zderzył się z innym autem osobowym jadącym tuż przed nim. Wszystko za sprawą nieprzemyślanej interwencji policjantki.

Samochód osobowy zaczął nagle hamować, ponieważ został zatrzymany do kontroli na tzw. lizak. Mężczyzna jadący za nim musiał gwałtownie skręcić, aby w niego nie wjechać. Gdyby ten manewr się nie powiódł, mogłoby wydarzyć się najgorsze. Aż ciężko uwierzyć, że miało to miejsce naprawdę!

Wszystko zostało zarejestrowane dzięki kamerze, która była zamontowana w aucie mężczyzny. Wściekły kierowca postanowił nagłośnić tę sprawę. Nagranie trafiło na kanał STOP CHAM i w momencie oburzyło wszystkich internautów.

„Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa na drodze jak zwykle na najwyższym poziomie” – czytamy w komentarzach.

„Nie powinno być możliwości zatrzymywania na lizak w takich miejscach! To był naprawdę krok od tragedii” – zauważa ktoś inny.

Autor nagrania poinformował, że najprawdopodobniej zdecyduje się złożyć zawiadomienie o tym, że doszło do popełnienia przestępstwa przez policjantkę. Mogło się to zakończyć nawet śmiercią uczestników ruchu drogowego.

Podziel się tym nagraniem ze swoimi znajomymi!

Źródło:goniec.pl