in

Masz lagi w grach? Zapomnij o nich!

Każdy gracz wie, że nic tak nie frustruje, jak ciągłe lagi. To szczególnie istotny problem w tytułach multiplayer, gdzie opóźnienia mogą zepsuć całą rozgrywkę, a niekiedy nawet skutkować banem. Stabilne połączenie z siecią pozwoli zapomnieć o lagach – oprócz łącz stacjonarnych, warto zwrócić uwagę także na oferty internetu mobilnego.

Internet mobilny dla graczy – czym powinien się wyróżniać?

Podczas grania w gry online jakość połączenia z internetem to jeden z najważniejszych czynników wpływających na przyjemność z rozgrywki oraz wyniki. Niestabilne, powolne łącze oznacza lagi – to problem znany praktycznie każdemu graczowi. Z tego względu internet mobilny do gier powinien być jak najszybszy i rzetelny, aby uniknąć sytuacji takich jak zerwanie połączenia w trakcie gry. Dzięki wprowadzeniu technologii 5G parametry takiego łącza dorównują już nawet światłowodom, co przekłada się na doskonałe wrażenia z gier. Warto przy tym wspomnieć, że jednym z pierwszych polskich operatorów udostępniających 5G w swojej ofercie jest sieć Otvarta.

W przypadku usług Otvarta nawet najtańszy abonament pozwoli korzystać z internetu mobilnego o świetnych parametrach. Do tego dochodzą także wszelkie inne rozwiązania oferowane przez operatora komórkowego, chociażby tanie rozmowy telefoniczne. Wróćmy jednak do kwestii samego internetu – kolejnym czynnikiem, który ma spore znaczenie dla graczy, jest ilość transferu. Bez odpowiednio wysokich limitów pobieranie nowych tytułów będzie znacznie utrudnione. O ile w większości pakietów internetu mobilnego trzeba liczyć się z dość dużymi ograniczeniami, o tyle w przypadku sieci Otvarta jest zupełnie inaczej. Poszczególne propozycje mogą zapewniać nawet ponad 100 GB transferu, a także dodatkowy, powiększany pakiet na pobieranie w nocy.

Abonament telefoniczny czy usługi prepaid – które rozwiązanie będzie lepsze, gdy szukamy wygodnej oferty z internetem?

Telefony komórkowe służą obecnie do wielu zadań – to już znacznie więcej niż samo dzwonienie lub wysyłanie wiadomości. Przy większości funkcji niezbędny będzie internet mobilny. Jest on konieczny między innymi do korzystania z nawigacji, komunikatorów i różnych aplikacji. Aby zapewnić sobie dostęp do sieci, można postawić na internet na kartę – takie rozwiązanie wiąże się jednak z różnymi ograniczeniami, takimi jak ograniczony okres ważności konta. To także mniejsza przewidywalność, która wynika z konieczności doładowywania w momencie, gdy obecny pakiet się skończy. Dodatkowo abonament telefoniczny często oznacza niższe opłaty za pakiety rozmów, SMS-ów, MMS-ów czy internetu.

Gdzie można znaleźć najtańszy abonament? Atrakcyjną ofertę zapewnia m.in. sieć Otvarta, która skupia się właśnie na internecie mobilnym. W ramach usług operatora można skorzystać z opcji na czas nieokreślony, które zapewniają pełną swobodę. Dzięki temu można mieć pewność, że internet w telefonie będzie dostępny zawsze wtedy, gdy będzie to potrzebne.

Internet 5G – szybkie i niezawodne rozwiązanie dla miłośników gier

Sieć piątej generacji to jeszcze większa prędkość i stabilność połączenia z internetem. Ponadto 5G wprowadza szereg usprawnionych rozwiązań związanych z obsługą ruchu z wielu urządzeń jednocześnie. To sprawia, że abonament telefoniczny z 5G umożliwi bezproblemowe korzystanie z różnych sprzętów w domu – smartfonów, tabletów, konsol, laptopów czy komputerów.

Jedną z pierwszych sieci, która wprowadziła do usług technologię mobilną piątej generacji, jest Otvarta. To polska firma, która już w maju 2020 roku uruchomiła dla swoich klientów dostęp do 5G. Ta innowacyjna technologia zapewnia jeszcze szybsze, niezawodne połączenie z internetem niż jej poprzednik, czyli 4G. Jeśli szukasz opłacalnych usług 5G, warto rozważyć przeniesienie numeru – sieć Otvarta to najtańszy abonament na rynku z obszernym pakietem usług telekomunikacyjnych.

Gdzie najtańszy abonament telefoniczny z internetem? Oferta polskiej sieci Otvarta

Otvarta to polska marka, która zapewnia najwyższą jakość usług telekomunikacyjnych i Internetu mobilnego. Oferta obejmuje zarówno propozycje dla standardowych klientów indywidualnych, jak i dedykowane pakiety, takie jak abonament dla dziecka lub abonament dla firm. W efekcie każdy może znaleźć rozwiązania odpowiadające swoim oczekiwaniom, bez względu na indywidualne potrzeby. Operator oferuje swoje usługi wyłącznie w formie abonamentu, bez usług prepaid. Dlaczego warto postawić na taką umowę? To przede wszystkim znacznie wygodniejsza i bezpieczniejsza opcja niż internet na kartę. Z abonamentem można uniknąć niespodziewanych problemów związanych z wyczerpaniem pakietu. Nawet po wykorzystaniu całego transferu można nadal korzystać z sieci (przy obniżonej prędkości), dzięki czemu nie występują sytuacje takie jak nagłe przerwanie rozgrywki.

Wysoka jakość usług telekomunikacyjnych i szybki internet mobilny w Otvarta

W sieci Otvarta można znaleźć najlepszy abonament – liczne pakiety pozwalają wybrać opcję, która najlepiej spełnia indywidualne oczekiwania każdego z użytkowników. Co istotne, operator zapewnia tylko abonament bez telefonu. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie korzystniejsze, ponieważ raty za zakup sprzętu są znacznie niższe w sklepach elektronicznych niż w salonach większości operatorów.

Połączenie opłacalnej oferty i taniego abonamentu 5G to wybór, który pozwoli korzystać z sieci bez zbędnych wydatków, a także zapewnić sobie odpowiednią jakość połączenia w grach online. Sieć Otvarta wyróżnia się pod wieloma względami – gracze powinni zwrócić uwagę przede wszystkim na dużą ilość danych w pakietach, rewelacyjną prędkość transferu 5G i możliwość skorzystania ze stałego IP. Operator udostępnia także oferty z dodatkowym transferem w nocy, dzięki czemu można pobierać najnowsze tytuły bez obaw o wyczerpanie dostępnych danych. To jednak nie wszystko – warto podkreślić, że Otvarta regularnie zajmuje wysokie pozycje w niezależnych rankingach, na przykład na portalu Komórkomat.

Internet mobilny dla graczy – podsumowanie

Podstawowymi wymaganiami przy wyborze połączenia sieciowego do gier online są stabilność łącza, prędkość przesyłu danych oraz możliwość swobodnego korzystania z transferu. W przypadku internetu mobilnego taką charakterystykę zapewnia przede wszystkim sieć 5G. Warto zainteresować się ofertami zapewniającymi spore pakiety danych – można je znaleźć na przykład w sieci Otvarta, czyli jednego z pierwszych polskich operatorów zapewniających dostęp do 5G.