in

Ludzie ciągle pytali, dlaczego nie dokonała aborcji. Odpowiedź tej mamy poruszyła cały internet!

Buchanan wykorzystując kartki zaczyna swoją opowieść, o tym, jak była podekscytowana na wieść o ciąży. Ale gdy minął miesiąc, lekarze poinformowali ją, że coś było nie tak z jej dzieckiem.

Gdy urodził się Christian, zrobiło się jeszcze gorzej… Chłopiec urodził się z bardzo rzadką chorobą zwaną Rozszczepy Tessier’a, co oznaczało, że Christian nie był w stanie w pełni zamknąć ust – a co bardziej smutne, jego oczy się nawet nie uformowały. Od małego wszyscy się na niego gapili podłym wzorkiem, a jego mama słyszała przykre szepty za jej plecami na jego temat, gdziekolwiek by nie wyszła. W jednej z kartek Buchanan wspomina, że jedna dziewczyna nawet powiedziała jej, że jest okropną matką, bo nie dokonała aborcji… A teraz, rok później, Buchanan jest dumna z syna, i pomimo jego stanu, matka jest szczęśliwa i daje mu bezwarunkową miłość na którą w pełni zasługuje.

Ta mama pokazuje nam czym jest prawdziwa miłość – Poznaj jej wzruszającą a zarazem inspirującą historię poniżej i podziel się nią ze swoimi znajomymi. (Napisy możesz włączyć w odtwarzaczu)