fot. youtube/Bryan Ruocco
in ,

To proste narzędzie ułatwi Ci odśnieżanie – o niebo lepsze niż zwykła łopata!

Zima to pora roku, która przynosi trochę sprzecznych emocji. Z jednej strony to magiczny czas z rodzinną i świąteczna radość. Ale z drugiej strony, jest mroźna pogoda i najmniej lubiany przez ludzi – śnieg, który trzeba odgarniać.

Dlatego bardzo się ucieszyliśmy, kiedy odkryliśmy, że mamy sposób na to, jak można odśnieżać swoje podwórko.

Pewna firma z Connecticut dzięki innowacyjnemu projektowi Snow Wolf, stworzyła super mocną łopatę z dołączonym kołem dla łatwiejszego odśnieżania. Pewnie, może to wyglądać trochę dziwnie, ale trzeba przyznać – to bardzo odciążające!

Firma twierdzi, że Snow Wolf usuwa śnieg szybciej niż tradycyjne łopaty. Bylibyśmy sceptyczni, ale dowód jest w nagraniu – wygląda na to, że działa naprawdę dobrze!
 
Jeśli jednak odśnieżasz bez takiego wynalazku…
 
Przygotuj swoje ciało, zanim skorzystasz z łopaty!
 
Czy należy zachować bezpieczeństwo podczas odśnieżania? Oczywiście! Harvard Health zaleca rozgrzanie mięśni przed tym, zanim zaczniemy korzystanie z łopaty. Podczas wykonywania zadania, rób częste przerwy, pozostań tak nawodniony, jak to możliwe, i odgarniaj tylko niewielkie ilości śniegu na raz. Zbytni wysiłek bez rozgrzania może być nawet przyczyną zawału.
 
Teraz, gdy wiesz, jak najlepiej chronić siebie, spójrzmy w końcu na to, co najlepiej robi Snow Snow Wolf. Aby zobaczyć to wspaniałe narzędzie, należy obejrzeć film poniżej!
 
Jak wam się podoba taki pomysł? Koniecznie dajcie znać w komentarzu i wyślijcie to nagranie komuś, komu przydałoby się takie urządzenie!