fot. ilustracyjne freepik.com
in

Zaadoptowała chłopca, którego nikt nie chciał. 27 lat później, za jej plecami podjął ryzykowną decyzję

Jordan był noworodkiem, kiedy znalazł się pod opieką zastępczą. Ingeborg McIntosh walczyła przez cztery lata, aby go zaadoptować. Próbowała przekonać jego matkę biologiczną, lecz ona chciała oddać chłopca tylko w ręce czarnoskórej rodziny.

Rodzina McIntosh’ów miała pod swoją opieką już ponad 125 wychowanków, ale nikt nie skradł ich serca tak jak Jordan.

Kiedy Ingeborg i Jordan się spotkali, widać było od razu, że połączyła ich wyjątkowa więź.

„Kiedy wzięłam go na swoje ramiona, była to miłość od pierwszego wejrzenia.” mówi Ingeborg.

Jordan wychowywał się w domu McIntosh’ów, ale jego biologiczna matka nie chciała, aby ta rodzina go zaadoptowała.

Wolała, aby jej dziecko zostało adoptowane przez czarnych rodziców. Jednak przez lata nikt nie był zainteresowany chłopcem, dlatego gdy miał już 4 latka, został w końcu adoptowany przez Ingeborg.

Niestety 20 lat później wszystko przyjęło dramatyczny obrót…

Ingeborg otrzymała przykre wiadomości: jej lekarze poinformowali ją, że ma wielostawową chorobę nerek i potrzebuje przeszczepu nerki. Jordan postanowił, że nie może stać i patrzeć, jak jego matka cierpi. Postanowił działać, bez jej wiedzy. Zarezerwował więc spotkanie z lekarzami, aby sprawdzili, czy będzie on w stanie oddać nerkę dla swojej mamy i okazało się, że wszystko się zgadza i jest taka możliwość.

„Czuję, że to moje powołanie w życiu. Mam nadzieję, że będę mógł zrobić dla niej jeszcze więcej, gdy będę się starzeć, ale na tę chwilę, mogę przynajmniej zrobić to.”

Kiedy Jordan opowiada o swojej matce, widać jego wielką miłość i oddanie: On może ledwo mówić o jej dobroci bez płaczu.

„Za to wszystko, co dla mnie zrobiła, kiedy byłem dzieckiem… po prostu chce się jej odwdzięczyć i pokazać, jak bardzo ją doceniam.” – mówi Jordan.

Pomimo wszystkich trudów i trudnych chwil, ta historia kończy się szczęśliwie. Wszystko ze względu na silną więź między matką a jej synem. Proszę podziel się tym artykułem ze swoimi przyjaciółmi, jeśli zgadzasz się, że Ingeborg wykonała świetną robotę i wychowywała syna na prawdziwego mężczyznę, z którego może być dumna.

Źródło i Fotografie: youtube