in

Samochód wystrzelił w powietrze na pasach. Nagranie ze Świdwina odbiera mowę.

W miniony piątek, 1 lipca, na jednej z ulic w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim doszło do sytuacji, która odbiła się głośnym echem w sieci. Pewnej kobiecie udało się tam zarejestrować, jak samochód osobowy wystrzela w powietrze razem ze studzienką.

W ostatnich dniach w wielu miastach w naszym kraju pojawiają się ulewy i burze, co przyczynia się do powstania różnego rodzaju niebezpieczeństw. Szczególną ostrożność należy zachować na drodze, gdy mamy do czynienia z nadmiarem wody. Przekonali się o tym na własnej skórze mieszkańcy Świdwina.

Incydent w Świdwinie

Pewna kobieta nagrywała samochody jadące po ogromnych kałużach. Nie spodziewała się, że za chwilę uda jej się zarejestrować coś szokującego. Nagranie pojawiło się na TikToku i w momencie przykuło uwagę internautów.

Możemy zobaczyć na nim, jak samochód osobowy marki skoda wystrzela w powietrze razem ze studzienką kanalizacyjną. Kobieta, która kierowała pojazdem, natychmiast włączyła światła awaryjne i wysiadła z auta. Otworzyła tylne drzwi – być może znajdowały się tam jej wystraszone dzieci.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Wielu z nich pisało, że kierująca pojazdem kobieta nie była wystarczająco uważna, inni zaś – że trzeba mieć wielkie szczęście, aby móc coś takiego nagrać.

„To trzeba mieć szczęście, żeby coś takiego nagrać” – czytamy w komentarzach.

Obejrzyj nagranie poniżej!

@justynawypych147 #ulewa ♬ dźwięk oryginalny – justa88

Źródło: o2.pl