in ,

Klientka nie była zadowolona z usług lokalu. Zemściła się na kelnerce w okrutny sposób.

W jednej z meksykańskiej restauracji doszło do czegoś, co po prostu nie mieści się w głowie. Jedna z klientek nie była zadowolona z jakości usług, więc postanowiła się zemścić na kelnerce. W tym celu… wylała na nią talerz gorącej zupy. Teraz kobieta będzie tłumaczyć się w sądzie.

Wszystko miało miejsce w restauracji Sol de Jalisco w Temple w stanie Teksas. Na nagraniu, które trafiło do sieci dzięki pracownicy lokalu, możemy zobaczyć, jak oburzona klientka żali się kelnerce. Kobiet twierdziła, że jej zupa była gorąca do tego stopnia, że aż stopiło się plastikowe wieczko. To było główną przyczyną pretensji, które lada chwila przerodziły się w prawdziwy dramat.

Wylała gorącą zupę na kelnerkę

Pracownica lokalu, Janelle Broland uznała, że opublikuje na TikToku nagranie z całego zajścia, które zszokowało internautów. Mimo iż kelnerka przeprosiła kobietę za to, że dostała aż tak gorącą zupę, 24-latka została przez nią zwyzywana.

„Wyciągnęłam telefon i wtedy powiedziałam: „Jeśli nie wyjdziesz ani się nie uspokoisz, zadzwonię na policję” – powiedziała Janelle.

Klientka po tych słowach wylała gorącą zupę na twarz kelnerki i uciekła. 24-latka twierdzi, że zupa nie była aż tak gorąca, jednak ostre przyprawy przyczyniły się do podrażnienia oczu i skóry.

„Oczy mnie paliły, nos krwawił, bardzo mnie bolało” – powiedziała na TikToku.

„Zanim się wytarłam i odzyskałam wzrok, klienci i pracownicy już za nią biegli.”– dodaje.

Sprawę skomentowała policja:

„Kobieta ma teraz zakaz wstępu do restauracji, a prokuratura wkrótce postawi jej zarzuty”

Obejrzyj nagranie poniżej: