in

Dziecko wypadło księdzu z rąk podczas chrztu. Reakcja matki – bezcenna [WIDEO]

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć szokującą sytuację, jaka miała miejsce podczas chrztu. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nie refleks matki.

Gdy dziecko wypadło księdzu z rąk, wierni wstrzymali oddech. Aż ciarki przechodzą po plecach! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

Mogło dojść do tragedii

Nie ma wątpliwości co do tego, że chrzest dziecka jest bardzo uroczystą chwilą. Rodzice chcą, aby wszystko przebiegło tak, jak należy, jednak rzeczywistość niejednokrotnie przynosi nam coś zupełnie innego. Ta sytuacja jest na to doskonałym przykładem.

Na nagraniu, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć, jak ksiądz wypuszcza dziecko z rąk podczas ceremonii. Matka, widząc to, natychmiast rzuciła się na ratunek swojemu maleństwu. Refleks kobiety pozwolił uniknąć tragedii.

Mama złapała chłopca i podała matce chrzestnej, która owinęła dziecko w kocyk.

@xtassy Boy wanted a holy dip! #baptism #splash #fail #ohno #fyp #foryou #foryoupage #parati #paratipage #xtassybeats #baby #priest #ceremony ♬ original sound – Xtassy

Pod nagraniem na TikToku w momencie pojawiła się lawina komentarzy.

„Chłopiec dał świętego nura” – żartuje internauta.

„Mina kapłana bezcenna” – dodaje ktoś inny.

„Myślę, że to mało prawdopodobne, aby Bóg tego wszystkiego potrzebował… i to najwyraźniej jest znak.” – ktoś podsumował

Nie wiemy, co stało się później, jednak z pewnością wydarzenie to pozostanie na długo w pamięci rodziców dziecka i ich bliskich.

Źródło: tiktok.com